Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Rychlé zásnuby Rytmuse a Jasminy: Je to matka mého dítěte, hlásí nadšený rapper

Zdroj:
+ Dalších 48 fotografií
a je jasno
Stačilo půl roku bok po boku a Rytmus (41) s Jasminou Alagič (29) se rozhodli udělat další krok. V Bosně, kde jsou oba dva na dovolené od čtvrtka minulého týdne, se slovenský rapper rozhodl požádat svoji partnerku a moderátorku Jasminu (29) o ruku.

Detailně popsal, jak to celé proběhlo: „Staneš se ženou mého života? Řekla ANO. Stalo se to v Bosně ve městě Tuzla kolem půlnoci na jejím oblíbeném místě. Do poslední sekundy netušila, že ten prsten u sebe mám od čtvrtka. Bylo to nádherné a tak přirozené. Na tenhle moment jsem čekal celý svůj život a řeknu vám, že pokleknout před ženou svého života a požádat ji o ruku je nepopsatelný a nejhezčí pocit, jaký jsem kdy zažil.“ Celé vyjádření dokonce doplnil o fotografii, podívejte se v galerii!

K tomuhle vyjádření a fotografii, kde ukázal zásnubní prsten, přidal i záhadný vzkaz! Pod fotografii napsal ještě „Matka našich dětí“. Jak tohle rapper myslel? Opravdu se pár zasnoubil proto, že by byla Jasmina v jiném stavu? Na vysvětlení si zřejmě počkáme, ale důzam máte v galerii!

Související články

Další články