Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Rychle a zběsile v Krupce: Mladíci (17 a 20) ukradli autobus a řádili po městě!

Mladíci pod vlivem alkoholu ukradli autobus a jezdili po Krupce.
Zdroj: unsplash.com
Tak tohle se jen tak nevidí! Opilí mladíci z Krupky poblíž Teplic ve věku 17 a 20 let si v noci ze čtvrtka na pátek vybrali hodně divokou zábavu. Pod vlivem alkoholu se rozhodli, že vlezou do linkového autobusu, který stál na odstaveném parkovišti a měl pootevřené okýnko. V autobusu navíc mladíci nalezli klíče a o zábavu tak měli postaráno...

Podle serveru zpravy-teplice.cz to pak v autobusu vypadalo následovně: Jeden z mladíků si sedl na sedadlo u předních dveří, jeho starší kamarád měl více odvahy, sedl si za volant a nastartoval. A to i přesto, že nemá řidičský průkaz.

Mladíkům se povedlo autobus rozjet a divoká jízda mohla začít.

Nezkušenost se ale na mladém a opilém řidiči projevila velice rychle – několik ulic od startu skončil autobus v zábradlí.

Zběsilá noc ale tímto neskončila! V ulici Revoluční narazil mladík s autobusem do sloupu veřejného osvětlení a poté i do sedmi vozidel, která byla zaparkována u krajnice.

A pokračovalo se i dále! Mladíci se skvěle bavili ještě několik kilometrů. Dorazili do ulice Na Návsi, kde se rozhodli zastavit. Mladíci vystoupili z autobusu a utekli směrem na Chlumec.

Naštěstí tyto výtržníky zadrželi policisté. Jeden ze zadržených nadýchal 0,9 promile alkoholu v krvi, druhý sígr zase 0,4. Staršímu z dobrodruhů teď hrozí až tři roky za mřížemi. Jeho mladší kumpán může dostat maximálně 1,5 roku.

Související články

Další články