Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Rychle a zběsile Paula Walkera: Uhořel v porsche po divoké jízdě, smrt si sám předpověděl

Od tragické smrti Paula Walkera uplynulo 10 let.
Zdroj: Profimedia/koláž
+ Dalších 12 fotografií
tragédie

Láska k rychlé jízdě se mu stala osudnou. Od tragické smrti Paula Walkera uplynulo již deset let. Hvězda filmů Rychle a zběsile zemřela při nešťastné autonehodě ve věku pouhých 40 let. Jak uvádí zahraniční web TMZ, havárii v luxusním Porsche Carrera GT zapříčinila příliš vysoká rychlost a sjeté pneumatiky. 

Před deseti lety nás navždy opustil herec Paul Walker, který se proslavil zejména díky snímkům Rychle a zběsile. Zemřel při tragické autonehodě, kterou zapříčinila příliš vysoká rychlost a sjeté pneumatiky. Jak informuje web TMZ, seděl na místě spolujezdce, zatímco řidič ztratil nad řízením kontrolu a narazil do stromu.


30. listopadu se vracel z charitativní akce domů společně se svým přítelem Rogerem Rodasem, zkušeným automobilovým závodníkem. Spojovala je láska k rychlé jízdě, avšak tato cesta se jim stala tou poslední. Poté, co narazili do stromu, vůz vzplanul. Roger zemřel bezprostředně po nárazu, Walker zůstal v autě zaklíněný.

Dcera Walkera má v tatínkovi strážného anděla

Tragédie byla o to horší, když se k hořícímu autu dostal jako první pouze osmiletý chlapec, syn Rodase. Ten se ve vší zoufalosti k vozu rozběhl a snažil se svého tatínka zachránit, avšak marně. Už bylo příliš pozdě a musel pouze nečinně přihlížet tomu, jak ho navždy opouští jeho nejbližší. I Paul Walker po sobě zanechal potomka, tehdy pouze patnáctiletou dceru Meadow.


Dcera na otce myslí každou chvíli. V den jeho padesátých narozenin dcera Meadow na sociální sítě napsala: "Všechno nejlepší mému andělu strážnému. Děkuji ti za tvou lásku, vedení, přátelství, sluneční svit a za to, že jsi mě vychoval tak, abych viděla všechnu krásu světa," zní srdceryvný vzkaz. "Jsi ta nejlaskavější, nejpokornější, nejštědřejší a nejstarostlivější duše, jakou jsem kdy poznala. Už v mládí jsi mě naučil chovat se ke každému s úctou, konat dobro a starat se o naši planetu. pokračuje. Miluji tě a každý den mi chybíš,"

Paul Walker byl vášnivým řidičem a rychlá jízda pro něj byla vším. Jeho život vyhasl na kalifornské silnici, ovšem úspěšný herec jako by si svou smrt sám přivolal, o čemž svědčí i jeden z jeho nejpopulárnějších citátů: "Až mě jednoho dne rychlost zabije, neplačte, protože já jsem se v tu chvíli smál," zní mrazivá slova předpovídající, jaká tragédie ho čeká.Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy