Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Rychle a zběsile je v pasti: Štáb neví, co si má po Walkerově smrti počít s roztočeným materiálem

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Zatím je to pro všechny hrozná ztráta a nezajímá je nic jiného než truchlení pro svého oblíbeného herce, přítele, životního partnera a otce. Paul Walker (†40) zemřel 30. listopadu během své cesty na charitativní večírek, v době, kdy měl roztočen sedmý díl série Rychle a zběsile.

V něm se opět potkává se svým hereckým parťákem Vinem Dieselem a pro oba je to společný pátý film z celkového počtu sedmi dílů. Jenže nyní se vůbec neví, zda ten sedmý spatří světlo světa.

Herci a štáb jsou nyní uvolněni z natáčení a truchlí nad ztrátou Paula Walkera, produkce ale řeší, co se bude dít s roztočeným materiálem. Je možnost natočit celý sedmý díl úplně znovu, ale s jiným hercem, což většina z nich odmítá, neboť by to bylo výrazem neúcty vůči Walkerovi. Nahradit jej od půlky filmu by taky bylo velmi zvláštní.

Zároveň s ohledem na strašlivou smrt herce si nikdo nepřeje, aby se diváci v kinech dívali na automobilové honičky a výbuchy, které okamžitě fanouškům připomenou, jak Walker zemřel. Je tedy možné, že sedmá série nakonec vůbec nebude a Rychle a zběsile skončí šestým dílem. Konečné rozhodnutí je na produkci a režisérovi, kteří prozatím nevědí, jak z této tragické události ven. Tak, aby neponičili hercovu památku.

Související články

Další články