Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Rychle a zběsile 5: Vlak při střetu s autem málem vykolejil a čeho jste si možná nevšimli

Zdroj: Universal Pictures
+ Dalších 8 fotografií
Zajímavosti a chyby
Série filmů Rychle a zběsile je stále jednou z nejoblíbenějších. Fanoušci rychlých a luxusních aut si přijdou na své. Snímek Rychle a zběsile 5, natočený v roce 2011, s sebou stejně jako další díly nese řadu zajímavostí. Zároveň vám představíme i několik chyb, kterých jste si ve filmu možná nevšimli.

To, co se odehrává v Rychle a zběsile, asi na českých silnicích neuvidíte. V ulicích brazilského Ria se ukrývájí hlavní hrdinové série Dom Toretto, kterého naprosto skvěle ztvárňuje Vin Diesel, a Brian O'Conner, kterého si zahrál dnes již zesnulý Paul Walker. Aby se mohli oba dva těšit ze sladké chuti svobody, musí získat 100 milionů dolarů, které jsou pečlivě střeženy v sejfu na policejní stanici.

Brian a Dom povolají své bývalé parťáky, aby se plán vydařil. Do cesty se jim však postaví statný federální agent Luke Hobbs, kterého představuje Dwayne Johnson. Ten svou práci bere smrtelně vážně a nezastaví se před ničím. Samozřejmě se to neobejde bez luxusních a nadupaných aut…

K filmu se váže mnoho zajímavostí, stejně tak k celé filmové sérii. My vám představíme v galerii několik z nich a také se dočtete o chybách, kterých jste si ve filmu možná ani nevšimli.

Související články

Další články