Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Rychlá zpověď Agáty Hanychové: Myšlenky na budoucnost a slova o největší životní prohře

+ Další 2 fotografie
Podnikatelka a influencerka Agáta Hanychová (35) v poslední době doslova září štěstím. Vypadá to, že konečně všechno klape, jak má, a po boku statného a sympatického truhláře Adama (32) je Agátě skvěle. Pár spolu dokonce rozjíždí společný byznys. V rozhovoru pro eXtra.cz Agáta prozradila, kde se vidí za pět let nebo co považuje za svoji největší životní výhru a prohru.

Agáta Hanychová (35) po dlouhé době prožívá jedno z nejkrásnějších životních období. Po boku sympatického Adama je šťastná a společně plánují rozjet byznys. "Už máme instagramový účet Obytňákem po Česku a postupně se připravujeme objevovat krásy Česka. Já budu vařit, Adam řídit, Mia se bude malovat rtěnkou a Kryšpín bude vyrábět luky. Bude to super," řekla před časem eXtra.cz.

Bývalá modelka a maminka dvou dětí pěje na svého partnera jenom chválu. "S Adamem je mi fajn. Je galantní. Vypadá jako pankáč, přitom je to jeden z nejhodnějších kluků, s kterým jsem kdy byla."

V krátkém rozhovoru pro eXtra.cz Agáta prozradila, kde se vidí za takových pět let. "Tak já doufám, že hlavně živá. Že všichni budeme živí a pojedu třeba někam na dovolenou." Není tomu tak dlouho, co Agáta procházela těžkým obdobím.

"Moje největší výhra jsou určitě mé dvě děti," říká Agáta a dodává: "A co se týče prohry, tak asi to, že jsem neudržela vztah s jejich tatínkama," dodala. Na celý rozhovor se můžete podívat ve videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy