Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Rybářské slavnosti s Jakubem Vágnerem nabité hvězdami: Nebude chybět ani Ramba nebo Langmajer

Jakub Vágner s mladými rybáři.
Zdroj: Se souhlasem Tereza Aster Vágnerová
+ Další 4 fotografie
Akce

Jako každý rok i letos se uskuteční den rybářských slavností s Jakubem Vágnerem na jezeru Katlov. Akce pro širokou veřejnost je zdarma a součástí je velký doprovodný program pro děti a mládež, který je plný zábavy a vzdělávacích aktivit. Akce se koná 28. května a nebude chybět ani zpěvačka Anna K. nebo herci Tereza Ramba a Jiří Langmajer.

Ti nejmenší se mohou těšit na malování na obličej, zaskotačit si na skákacím hradě a užít si i spoustu dalších atrakcí. Milovníci techniky si vyzkoušejí práci s bagrem nebo budou moci detailně prozkoumat hasičské auto a také zblízka vidět přílet vrtulníku, který bude během dne k dispozici k nahlédnutí. Abyste si vzpomínky na tento den uchovali co nejdéle, můžete se s celou rodinou vyfotit v CEWE fotokoutku nebo poslat papírovou pohlednici online od České pošty. Victorinox zase pro vás připravil řezbářskou dílničku a XELLA, výrobce YTONGU, malování a tesání do tvárnic.

V rámci své přednášky se Jakub Vágner podělí o zážitky z nebezpečných výprav do exotických koutů světa. Nebude chybět ani autogramiáda. Tématu přírody se bude věnovat také stánek Lesů České republiky. Přímo u jezera Katlov povedou rybářskou přívlačovou školu známí rybáři Radek Filip, Tomáš Kafka a Tomáš Jírovec ze značek Westin a Keitech.

Program pro malé i velké

O školu nahazování a ukázku zavážecích lodiček a další rybářské elektroniky se postará Ondřej Koleška z firmy Sonik Sports a RidgeMonkey. Do tajů kaprařiny zasvětí zájemce Šárka Šafrová. Jak navázat kaprařskou montáž, to vás naučí Jan Tolar. Těšit se můžete i na malý rybářský veletrh pod otevřeným nebem a například výrobky značek Mastodont Baits a Mikbaits. Pro milovníky pejsků jsou připraveny ukázky dogfrisbee, sportovní kynologie, výcvik vodících psů pro nevidomé, pes, který hledá kůrovce, a také Pestaurace od Fitminu - restaurace pro vaše miláčky, kteří jsou tady u nás vítáni.

Pro větší děti je připravena velká nafukovací překážková dráha a skákací hrady. Ve spolupráci s Pompo také NERF aréna, tetování, modelování, sportovní aktivity - obruče, kroket, mega míče a další. Součástí programu jsou ukázky Policie ČR, jejich technika a výzbroj. Těšit se můžete i na policejní koně a psy. V poledne si budete moci prohlédnout i policejní vrtulník.

Nebude chybět ani Ramba nebo Langmajer

V rámci této akce oslaví své 25. výročí česká společnost Bushman, která obléká celý tým jezera Katlov. Ve stánku Bushmana mohou lidé potkat Jiřího Langmajera. Na akci dorazí i herečka Tereza Ramba Voříšková. Podvečer pak vyvrcholí koncertem zpěvačky Anny K.

Tento slavnostní den je finále 6. ročníku závodu Evropského šampionátu v lovu kaprů pro juniory, který probíhá ve dnech 24. – 28. května právě na jezeře Katlov. Junioři budou na Katlově od středy do soboty měřit své síly v lovu kaprů. V sobotu 28.5. odpoledne bude vyhlášen nový vítěz tohoto prestižního mezinárodního závodu. Cílem projektu je propagovat u veřejnosti moderní způsoby rybolovu, sdružovat občany k výkonu rybářského práva a přivést k rybaření více dětí a mládeže.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy