Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Rval se s Vémolou, teď ho čeká jiný boj: Zápasník Petr Píno Ondruš se BUDE ŽENIT!

Zdroj: Archiv
+ Další 3 fotografie
Umí si plnit sny... Legendární zápasník Petr Píno Ondruš (38) se už brzy stane ženáčem. Jeho rozhodnutí dozrálo poté, co předvedl parádní zápas ve smíšených bojových uměních - MMA - s veteránem UFC Karlosem Vémolou (32) v pražské O2 areně, v němž ale neuspěl zcela podle svých představ.

Ondruš udělal několik zásadních chyb, kvůli kterým prohrál. Odveta s Terminátorem, jak se Vémolovi přezdívá, je stále ve hře, ale na prvním místě je pompézní veselka... Ondruš se pro eXtra.cz vyjádřil k zápasu, na který se přišlo do pražské haly podívat 7 500 lidí.

"Karlos je rozhodně těžký soupeř, který se v kleci umí prát. Nicméně v úvodu prvního kola šlo všechno tak, jak mělo. Vyšlo mi několik úderů, které mu moc nechutnaly, pak jsem se ale dostal, jak jsem čekal, na zem. Tam se mě snažil zasahovat, ale přes mou obranu se mu nic moc výrazného nepovedlo. Moje strategie byla utahat ho, což se mi dařilo... Podařilo se mi i dostat ze země a poslat do jeho těla dvě kolena, jenže znovu mě dostal na zem a tam jsem udělal zásadní chybu. Nabídl jsem mu záda a čekal, že bude dělat to, co obvykle dělá. Jenže to se nestalo, místo úderů přišlo škrcení. V pozici na zemi jsem udělal druhou chybu, když jsem nezůstal na čtyřech a nesnažil se ho ze sebe dostat. Dal jsem si, řečeno fotbalovou terminologií, vlastňáka a pak byl konec," zhodnotil zápas Ondruš, který se netají tím, že by rád s Vémolou vkročil do klece znovu. "Vím, že na něj mám a rád bych mu to ukázal," pokračoval Petr, který se bojovým sportům věnuje přibližně 20 let.

Aktuálně si vyrazil se svou partnerkou na dovolenou, kde si vyčistil od všeho hlavu, a v polovině ledna zamíří s kamarády a partnerkami do Asie. "Tam se chystám se svou snoubenkou a plánujeme se vzít. Konkrétně v Barmě. Potom mě čeká zase práce a trénování," prozradil své plány do nadcházejících dnů Ondruš, který si užíval několik dní volna se svou krásnou snoubenkou v rozsáhlé lyžařské oblasti Zell am See.

Související články

Další články