Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Rvačka po fotbale skončila smrtí fanouška: Vítka, po kterém zbyly dvě děti, ubil štamgast?!

Zdroj: Facebook
tragédie
Tragicky skončila potyčka dvou mužů po fotbalovém zápase v Kutné Hoře. Po fotbale se fanoušci odebrali do jedné z místních hospod a tam došlo krátce před půlnocí ke rvačce. Bohužel jeden z aktérů zranil druhého tak vážně, že zemřel. Jednalo se o věrného fanouška Víta K. Rodina, blízcí kamarádi i fanoušci FC Viktoria Plzeň pláčou.

"Krátce před půlnocí došlo v jednom restauračním zařízení k potyčce dvou mužů. Ta posléze pokračovala ještě venku," řekla TN.cz mluvčí policie Veronika Čermáková. Život Víta K. vyhasl úplně zbytečně a navíc podle dostupných informací, po něm zbyly dvě děti.

"Muž utrpěl vážné poranění hlavy. Po zajištění dýchacích cest byl převezen do Ústřední vojenské nemocnice," sdělila Petra Effenbergerová, mluvčí Zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje.

"Viktoriánská rodina včera přišla o svého důležitého člena, fanouška Víta K. FC Viktoria Plzeň vyjadřuje upřímnou soustrast rodině a přátelům. Pietní místo pro uctění památky vzniklo před severní tribunou. Čest jeho památce," píše se na sociálních FC Viktoria Plzeň.

Druhý muž bude patrně vzat do vazby a v případě prokázání viny mu hrozí osm až šestnáct let ve vězení. Podle nepotvrzených informací Blesku měl Víta K. ubít štamgast. Další podrobnosti nejsou známy.

Související články

Další články