Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Růžový trapas Jitky Čvančarové: Zpotila se v podpaží a ani se to nesnažila maskovat

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
Trapas jako hrom
Jitka Čvančarová (41) je atraktivní žena, která se vyzná nejenom v herectví. Občas ale šlápne vedle a stalo se jí to v úterý, když představovala nový film, v němž hraje. Zahalila se do sytě růžových šatů, kterými sice zamaskovala většinu svého těla, už ale neuhlídala koláče potu v podpaží!

Před rokem rodila a už po měsíci se Jitka Čvančarová (41) musela vrátit do práce. Půvabná herečka je v jednom kole a často teď vyráží do společnosti. A zatímco většinou platí za elegantní dámu, tentokrát se o „trefě do růžového“ mluvit vážně nedá.

Herečka nemohla chybět na představení filmu Román pro pokročilé, kde si zahrála po boku Marka Vašuta (59). Jenomže kvůli nesnesitelnému horku z ní začal zanedlouho téct pot a bohužel to schytaly i její šaty. Vařila se v nich snad víc, než kdyby přišla v kombinéze!

Těžko říct, jestli o koláčích v podpaží měla Čvančarová tušení, ale maskovat se je příliš nesnažila. Dokonce si při focení dala ruku v bok a letní nešvar tak rázem mohl vyniknout. Z podkroví kavárny ale zanedlouho se slovy, že to horko se nedá vydržet, pláchla pryč

Čvančarová je od loňska už dvojnásobnou maminkou. S manželem Petrem Čadkem (40) vychovávají dceru Emilii (7) a syna Theodora (1).

Související články

Další články