Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Růžový deníček Dominiky Myslivcové: Zdravím vás z USA! Češi smrdí korunou a mně vadí moc černochů!

Dominika si v New Yorku pořádně užívá!
Zdroj: archiv Dominika Myslivcová
+ Další fotografie
Hi, mňau, zdravím Čechy, Moráváky a Pražáky! Takže asi už dobře víte, že jsem v USA (pro ty, co nevědí = Amerika). A vážně si to užívám na 150 procent se vším všudy!

Šílené, co takový můj jeden mini výlet dokáže způsobit v ČR. Závistivé komentáře jsou na denním pořádku a momentálně jsem zlatokopka number one! Haha, díky. Tohle opravdu může říct jen Čech, který navíc smrdí korunou… Jak říkám já, každý svého štěstí strůjce a každý se má tak, jak chce. Nebudeme si nic nalhávat, já jsem vždy měla vysoké cíle a NIKDY nebyl můj sen skončit v Kauflandu za kasou a po večerech psát nějaké Pinkslivcové totální, ale TOTÁLNÍ kraviny, kterým se ona jen směje. To, že vám stačí jet jednou ročně do Chorvatska, v lepším případě do Egypta, je jen váš problém a vy to tak chcete… No nic, přejdeme k mým PINK holiday.

NYC by měl vidět každý! (Sice je tady na mě až moc černochů, ale nevadí. Za chvíli to v ČR bude vypadat stejně). Vážně je to zážitek na celý život. A hlavně když jste v jednom z nejluxusnějších hotelů, kde jedna noc stojí pro některé výplatu na celý měsíc. Každý den si užívám ty nejluxusnější masáže, kosmetiku, spa, restaurace, muzikály na Broadwayi, party a samozřejmě nekončící a vyčerpávající shoppiiing! Cítím se jako opravdová princezna, ale to prý jsem, takže si to zasloužím. Miluji ten pocit být někým hýčkaná. Opravdu k nezaplacení, když Vám někdo dělá radost maličkostí a má radost, že vy máte radost. Tak nějak mám pocit, že ti američtí muži jsou prostě lepší, galantnější, vychovanější, a ne jak ti lakomci Češi, o kterých by se Moliérovi jistě psalo jedna báseň. Takže já mám ve své budoucnosti jasno.

Ve čtvrtek letíme na Miami, takže pěkně vše zdokumentuji a nafotím, ať se můžete pokochat i vy.

Pac a pusu!

Související články

Další články