Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Růžový deníček Dominiky Myslivcové: Učím malé holčičky, jak být sexy!

Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie

Čauky,

fuuha, tak na holku, která prý podle váás nepracuje, jsem měla opravdu nááročný pracovní víkend.

Musela jsem zvládnout tooolik věcí, ještě teď jsem z toho unavená. Proto upřímně obdivuji VŠECHNY lidi, kteří chodí do práce každý den, klobouk dolů, já bych to nedala.

Už ta cesta do Prahy byla únavná, proto hned po příjezdu směr salon krásy, ať jsem na večer fresh, a huráá porotcovat a moderovat ve dvou dnech rovnou dvě soutěže MISS… (no umíte si to představit?!)

Pořadatelé mají oči, vědí, že tohle jsou soutěže o kráse, proto JÁ nesmím v žádném případě chybět :-) Vítězkou se stala blondýnka, a to v RŮŽOVÝCH šatech, haha, nebudu vám vůbec nalhávat, že jsem jí nefandila! Prostě blondýnky jsou vítězky, a to za VŠECH okolností. A brunetka, která přijde opět s takovým nesmyslným názorem, že "blondýnky jsou umělé a brunetky přirozeně krásné", ať si ho strčí, víte kam :-)

Jen mi nejde do hlavy jedna věc. Proč tolik holek touží po nějaké korunce, která není ani ze zlata, ani z diamantů, nestojí skoro nic a při neštěstí vám ji na after party rozsedne a zlomí nějaký tlustý porotce… O co jim vlastně jde? To si potřebují dokazovat, že jsou krásné, nebo jim jde o hodnotné ceny? Nebo jen chtějí sbalit nějakého typického lovce missek, který objíždí každou soutěž krásy a na každé si vybere nějakou tu MISS, aby si dokázal, že je ještě stále ve formě (a při penězích).

Navíc opravdu v tom začínám mít zmatek, absolutně si nedokážu zapamatovat všechny vítězky České Miss, natož dalších XXX soutěží MISS, které existujou. Všechny ty holky mi tak strašně splývají, nejsou ničím výjimečné ani originální. Všechny jsou vysoké, hubené, bílé jak křída, unylý výraz, postrádají sex-appeal a absolutně z nich nevyzařuje žádná jiskra. Je sice hezké, že v dnešní době se můžete stát Miss pivo nebo Miss cereálie…, ale co z toho, když si druhý den po velké after party NIKDO nebude pamatovat, kdo vlastně vyhrál.

Noo a zase přichází spasitelka světa Dominika Myslivcová. Ještě že mě máte, pořádám totiž už 3. ročník MISS PRINCESS, což je soutěž krásy, ale pro malé holčičky.

Učím je už odmalička špulit rtíky, házet očka na porotce a vypnout hruď. Někdo se musí zaměřit na ty malé, ať z nich nevyrostou přesně ty nudné, nezáživné vítězky krásy, jakých máme nespočet... To bychom totiž mohli takové soutěže zabalit hned a ušetřilo by se opravdu dooooost peněz :-)

XOXO

Vaše Dominička

Související články

Další články