Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Růžový deníček Dominiky Myslivcové: Tlusté a škaredé holky to mají v životě těžké, řeknu vám, jak to změnit!

Říkejte si, co chcete, jsem krásná a štíhlá a ještě úspěšná.
Zdroj: archiv

Dost často pozoruji, že většina lidí se nedokáže smířit s tím, že se nenarodili jako hezká blondýnka, a neustále mi v různých debatách, mailech a vzkazech podsouvají svůj životní úděl (prodavaček ze supermarketů, řidičů kamionů, vlakových průvodčí, servírek atd…).

No… všichni víme, že je jasné, že krásní a hubení lidé se mají v životě vždy lépe než ti tlustí a škaredí, a příroda to prostě zařídila tak, že krásné blondýnky nakupují u Vuittona a ostatní průměrné až podprůměrné slečny v tržnici. Tak to je a vy si to musíte přiznat… Takže i když je mi vás opravdu moc líto a chápu, že takový život je jedna velká noční můra, nebuďte zlí a smiřte se s tím. Svět je přece taaak úúúžasný, jen pomyslete, kolik je všude skvělých obchodů, kde můžete nakupovat a zapomenout tak na všechny starosti!

Sama ty starosti někdy mám, nemyslete si, že ne, třeba zrovna nedávno jsem si uvědomila, že mi bude letos už 20 a fakt mě polil smrtelný pot, že jsem se cítila jednou nohou v hrobě… Okamžitě jsem volala své manažerce, ať sežene ten nejlepší salon, co vůbec existuje, protože rozhodně nechci vypadat staře a hodlám s tím něco dělat!!! Protože jsem celebrita, vybrala jsem si salon, kam chodí jen smetánka, takže jiná volba nepřipadala v úvahu. Navybírala jsem si milion procedur na omlazení a taky mě zaujal permanentní 3D make-up na obočí, to prý teď v Hollywoodu letí, takže budu mladá, krásná a stálá devatenáctka.

To bylo jen okrajově, ať vidíte, že všechno se dá řešit… A rada na závěr pro všechny girl, které chtějí na vyšší level, zní: Začněte se o sebe starat, navštivte kosmetické salony, podstupte liposukci, noste značkové kabelky, kupte si pořádnou push-upku, choďte do lepších restaurací (hlavně v obědových hodinách), sandály vyměňte za podpatky a možná za tou kasou v supermarketu skončit nemusíte…

Tak páčko, lásenky, držím všechny palečky. Váš Domíšek

Související články

Další články