Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Růžový deníček Dominiky Myslivcové: Poraďte mi, jakou super káru si mám koupit, a byla jsem v Paříži, heč!

Dominika si na otočku zaletěla do Paříže.
Zdroj: archiv

Ahojte lásenky, taky už na vás přišlo jaro?

Hrozně to cítím všude kolem, ale já prostě jaro nestíhám… mám tolik starostí, že si to neumíte ani představit! Darovala jsem své auto chudému příbuznému a mám hrozné dilema, jestli zůstat u stejné značky (BMW), nebo pořídit porsche či mercedes. Samozřejmě opět v cabrioletu, protože fakt nechápu lidi, co mají hezké auto a ještě si dají tmavá skla a nejsou vůbec vidět.

K čemu to pak je? Budu vděčná za každou vaši radu, protože už dlouho jsem nebyla tak bezradná. Nespím kvůli tomu už asi týden a dokonce jsem měla už i noční můru, že mi před domem stála octavia!!! No raději nevzpomínat… To se raději vrátím ke svému velikonočnímu výletu.

Odletěla jsem si do Paříže – jen tak, bez náhradního oblečení, vhodné obuvi, s kabelkou. Prostě zkrat, kdo z vás to nezná. Na nedělní podařené party mi tohle přišlo jako nejlepší nápad, který mě napad', a ve tři ráno jedu taxíkem z Ostravy do Prahy a odlítám směr Paříž v perfektní náladě, dokud nepřijde vystřízlivění a už mi to zase tak super nepřijde. Řeším přes SMS naštvanou rodinu, že chybím u babičky na velikonočním obědě, jsem hrozně unavená a bolí mě hlava.

V Paříži se Velikonoce neslaví, takže nevidím jediné vajíčko a na oběd si dávám sushi. Tak snad aspoň uvidím tu noční Paříž, kterou jsem nikdy neviděla. A neuvidím!!!!!! V 5 odpoledne si na hoďku lehnu s dobrým úmyslem jít večer na Eiffelovku a udělat plno fotek pro své FB přátele. Bohužel se vzbudím v 10 ráno, musím opustit hotel a vracím se do ČR. Nicméně skvělý výlet, každý by měl udělat něco takového a jestli nemůžete do Paříže, tak jeďte aspoň do Koblova. No nebudu se zdržovat psaním, jdu balit na Mallorku, kde budu už pozítří a pošlu vám určitě nějaké sexy fotečkyyy, tak se mějte faaajn a užívejte ČR!

Vaše Domča

Související články

Další články