Ahooojkyyy.

Tak 6. září mám narozeninyyyyyyy, kdyby to náááhodou někdo nevěděl a chtěl mi poslat nějaký dáreček… Mám trošičku nostalgickou náladu, protože to opravdu letí! A když člověk žije naplno jako já, tak dvojnásobně… Každopádně když se dívám na fotky pár let zpět, tak jsem přišla na jednu zajííímavost!!

Víte o tom, že už odmalička poznáte, jestli vaše dítě vyroste do krásy, nebo do ošklivosti?? Nic jako škaredé káčátko, které se vyloupne, neexistuje!! To si zapamatujte.

Proto přikládám svoje fotky z dětství, ať se všichni můžete přesvědčit, že já jsem byla krásná VŽDY, a to jsem nemusela ani podstoupit jakoukoliv plastickou operaci.

Ano! Prostě jsem se tak narodila.

Všimněte si toho, jak jsem měla souměrný obličej, velké oči, malý nos, plné rty a nádherné blond vlásky.

Proto jestli už máte dítě, pořádně si ho prohlédněte ze všech stran, budete mít jasno hned a nemusíte mít iluze o tom, ze z vaší ne moc povedené holčičky se „vyloupne“ Angelina Jolie…

Pak ještě se modlit, ať má přednosti taky na hrudi. U kluků v rozkroku a máte vyhráno…

Protože i když lidé stále opakují tu hloupou hlášku, že na vzhledu prostě nezáleží, tak se okamžitě proberte!!

NA VZHLEDU totiž v dnešní době záleží úplně nejvíc!! Hezcí lidé se mají vždy lépe než ti škaredí, to si zapište! A jestli vaše dítě není obdarováno tak jako já, tak už teď šetřete na plastiky, ať má lepší život!

Miluju vááás