Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Růžový deníček Dominiky Myslivcové: Olympiáda je nesmysl! Mě zajímá přítelova kreditka! Víte, co s ní dělám? A co pak on se mnou?

Dominika Myslivcová je chudé děvče z ostravské periferie, které sní
o chudém Polákovi, který ji bude mít rád.
Zdroj: archiv. koláž: Martin Pančoch

Ahojík miláčkové,

všimli jste si taky, že všude se jen řeší olympijské hry, které absolutně nikoho nezajímají, a důležité informace jdou stranou?

Lidi mají dnes prostě divné priority… Před námi je svatý Valentýn a oni řeší stále dokola nějaké hry, to fakt nechápu… No, každopádně nevím, jak vy, klidně se zabývejte olympiádou a podobnými nesmysly, ale já a moje největší láska, přítelova kreditka, jedeme na romantický výlet za nákupy do Londýna…

Těžko je něco lepšího, nenamlouvejte si, že vaši holku potěší srdíčková bonboniéra nebo roztahané svíčky po celém bytě. Chápu, že prostě nemáte žádnou fantazii, ale tak proto si nechám poradit, no ne? Tohle si někam zapište: „Nejlepší dárek je ten, kdy všechny své úspory věnujete tomu, koho máte rádi, je to stejné, jako byste mu dali celé své srdce.“

My si pak můžeme udělat nádherný valentýnský den a o to tady přece jde, ne? Připadá mi, že kluci prostě nevědí, čím by nám udělali radost, a čerpají z úplně lživých článků, kde mají zaplacenou reklamu výrobci čajových svíček, a podle toho to taky vypadá… Jsem zvědavá, kdo z mých přátel na Facebooku letos překvapí třeba fotkami z nákupů a ne hořícími srdíčky, jmény vytvořenými ze svíček a podobnými nesmysly… Jo, a kytky!! Těmi nic nezkazíte, čím víc jich bude, tím větší je síla vaší lásky, takže netroškařte!!! Ženy by měly vědět, že je milujete, tak jim to dejte tento den pořádně najevo :-)

A rada na závěr pro holky: nebojte se nadhodit, po čem vaše srdce touží, oni to neví, a pokud si neřeknete, skončíte doma na koberci uprostřed svíčkového srdce a budete jíst čínu z krabičky. To je naprosto děsná představa!!!

Letím se chystat, Londýn čeká.

Pa

Vaše Domča

Související články

Další články