Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Růžový deníček Dominiky Myslivcové: Muži jsou lovci a ty jsi jejich ozdoba. Dám vám návod, jak být NEJ OZDOBOU!

Domča ví o tom, jak sbalit chlapa a užívat si života, své.
Zdroj: Dominika Myslivcová
Čauky mňauky, často se setkávám s velice chytrými články, jak sbalit muže snů... Já si myslím, že žádný návod na to, jak někoho sbalit, není. Jasně, je pár bodů, kterými se můžeš řídit, abys udělala na svého pana Božského dojem. Ale to, že dodržíš všechny body na sto procent, ještě neznamená, že máš vyhráno. Musí tam být chemie a další blbosti, takže nevěř tomu, že si přečteš nějaký článek v časáku "jak na to" a bude z tebe profesionálka. To vůbec…

Já bych to spíš vzala z toho druhého konce. „Jak úspěšného muže teda ROZHODNĚ nesbalíš!“

Možná už delší dobu toužíš po někom úspěšném, bylo tooolik příležitostí a nakonec to neklaplo. Řeknu ti pár chyb, které si možná ani neuvědomuješ, a přesto je děláš. A věř, nebo ne, muži si toho všímají a VÁŽNĚ jim to leze krkem. .-)

Žádné sebevědomí/se­bekritika – Neustále máš komplexy. AAACH JOOO. „Lásko, mám příliš velké boky.“ „A také zadek.“ „Mmm, o stehnech ani nemluvím.“ „Nejsem tak hezká jako tvoje ex.“ „Ani tak chytrá.“ „A nikdy nebudu ani taak úspěšná.“ bla bla bla… STOOOOP! Tohle muž slyšet VÁŽNĚ nechce! Myslíte si, že se dá zamilovat do něčeho takového? Já být chlap, beru nohy na ramena, ani se nenaděješ. Když se nemáš ráda ty sama, nepočítej s tím, že tě bude milovat nějaký chlap, ještě k tomu úspěšný. Každá z nás má chyby, jen je rozdíl, jak je prezentuješ. Buď budeš jen naříkat a dávat je najevo (možná by si tvých větších boků ani nevšiml, kdybys mu to neopakovala třikrát denně), anebo mu dáš dojem, že TY žádné chyby nemáš a jsi dokonalá. Muž, který je úspěšný, OPRAVDU nehledá „trosku“, ale „trofej“! .-)

Pěkný vzhled – Miluji slečny, které NEUSTÁLE píšou, že vzhled není VŮŮBEC důležitý. A když pak otevřete její profil, tak pochopíte, proč zrovna ona měla potřebu tohle napsat. O vzhledu to bylo – je – a vždy bude. Muži jsou lovci a chtějí, aby je žena prezentovala, ne aby se za ni museli stydět. To je úplně normální věc. Tím také nechci říct, že šanci na lásku a úspěšného muže mají jen topmodelky… Mluvím spíš o tom, že bys měla chodit doslova jako z cukru. Upravená. Vždy pěkné nehty, vlasy, make-up, oblečení, boty… na všem si dej dokonale záležet. Navíc NIKDY nevíš, na koho zrovna ten den narazíš! A pochybuji, že si tě někdo všimne, když půjdeš s mastnou hlavou v teplácích.

Slovní zásoba dlaždiče – Nikdy jsem se nesetkala s tím, že by si vedle podnikatele, doktora, ředitele firmy atd. atd. vykračovala holka, která mluví doslova jako dlaždič. Myslím, že není třeba se k tomu víc vyjadřovat, a je pochopitelné, že takové holky k úspěšným mužům prostě nepatří.

Neustálé poučování – Muži nehledají matku!! Jednu už mají a to jim bohatě stačí, nepotřebují slyšet poučování ještě od své partnerky!! ;))

Nudná a nepříjemná – Všichni se rádi baví a opravdu pochybuji, že někdo vedle sebe bude chtít mít dobrovolně nudnou, znechucenou, negativní babu! Fuj…

Bodů, „čím pana Božského neuchvátíte“, je samozřejmě mnooohem více! Ale tyto patří mezi jedny z nejdůležitějších.

Takže čauky mňauky a šťastný lov!

Související články

Další články