Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Růžový deníček Dominiky Myslivcové: Můj pink rap konečně dostal hudební ocenění! Nejsem už jen filmová star, ale i pěvecká!

Konečně můj zpěv ocenili! Mám prostě styl a talent. Na vše.
Zdroj: Dominika Myslivcová
Jako filmová star už jsem odstartovala svoji kariéru, nicméně nyní si brousím zoubky na Zlatého Davida. Vyhraji ho? Hlasujte! Já ho prostě chci a nechápu, proč bych ho neměla vyhrát! Můj pink rap je prostě nej!

Čauky mňauky,

děcka, stala se šílená věc, stále tomu nemůžu uvěřit!

Už jste někdy slyšeli o „Zlatém Davidovi”? Pro ty, co ne, tak je to soutěž, něco jako Zlatý Slavík, až na to, že tady nejde o nejlepší zpěváky roku, ale o ty nejhorší… A představte si, že mě někdo nominoval! Ano, taky to nechápu! Že zpěvačka a raperka mé kvality je nominovaná, no uznejte sami.

Mimochodem mezi další paskvily roku patří také Ivanka Gottová se svým narozeninovým přáním pro Káju (který mě např. velice uchvátil i s Míšou Davidem, který tomu nasadil tu správnou korunu), skupina Aquababes anebo známá firma Marie Pojkarová společně se Zdeňkem Macurou, ochráncem týraných žen.

No ok, nebudu si tady hrát na Lucku Bílou a mazat vám med kolem pusinky, přiznávám, už jednou jsem Zlatého Davida (ten ročník, kdy Leo Beránek poplival moderátora) vyhrála a jsem na něj opravdu hrdá. Ale za tu dobu jsem udělala opravdu velký krok vpřed a s rapíkem zabYla celou českou a slovenskou raperskou scénu! A jak už jsem psala na Facebook, ten, kdo mě nominoval, mi buď závidí nové porsche, nebo je mu líto mrtvého morčete, nebo je to tlustá holka v legínách! Podtrženo sečteno, jiné důvody nejsou… Ale ok, já to beru a doufám, že to vyhraju, tak prosííím, prosííím, hlasujte na stránkách Zlatého Davida pro mě. Už teď vymýšlím proslov, jak budu přebírat tu nádhernou cenu. A víte co? Za pár let bude Kája Gott hadra, protože já budu mít více „Davidů” než on Slavíků. V létě se těšte na nový klip :-)

Pac a pusu

Vaše raperka Dominika Pinkslivcová

Související články

Další články