Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Růžový deníček Dominiky Myslivcové: Koukněte na moje přírodní trojky a čtěte mých 10 dovolenkových rad!

U moře je krásně, tak co doma.
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie

Ahojík moji eXtránečci,

právě jsem se vrátila z krátké dovolené na Mallorce a sepsala jsem Vám nějaké rady, které mají cenu zlata.

Deset mých dovolenkových rad, kterými se řídím a které mi pomáhají si dovolenou naplno užít.

1. Sbalte si poloprázdný kufr, ať máte kam dát nově nakoupené kousky a nemusíte platit další zavazadlo, takže stačí dvoje co nejkratší šaty a vysoké boty.

2. Opalujte se hlavně v poledne, protože sluníčko se právě probouzí, takže opaluje nejvíce, a pokud opalovací krém, tak zásadně bez faktoru, ať přitáhnete více slunečních paprsků.

3. Zásadně na pláž nenoste vrchní díl plavek, protože neopálené poprsí svítí ve tmě jako žárovky a vzbuzuje antisexualitu.

4. Pokud se stane (ale to se nestává), že se spálíte, namažte se krémem svého přítele, protože je potřeba velká vrstva a je škoda plýtvat tím vaším.

5. Jestliže neumíte řeč, naučte se aspoň pět nejdůležitějších frází, bez kterých byste byla ztracená (kde je nejbližší nákupní centrum, kolik stojí tato kabelka, nemám přítele, kolik je v tom kalorií a mluvíte česky?).

6. Se zmrzlinou střídmě, myslete na tukové polštářky, takže pokud musíte, tak čtvrtka kopečku bohatě stačí a oplatek je úplné tabu!

7. Foťte co nejvíce selfies na různých místech a poctivě vystavujte na Facebooku. Pro ty, co se potí v práci, ať vidí, jak si to užíváte.

8. Snažte se navštěvovat exotická místa, ať překvapíte okolí, které Vás nepřekvapí, protože opět vystaví fotky pouze z Chorvatska.

9. Navazujte mezinárodní kontakty s majiteli hotelů, jacht a klenotnictví, naopak NIKDY se neseznamujte s taxikáři, zmrzlináři a poslíčky. Naprosto ignorujte prodejce fejků, které jsou opravdu jen na ostudu!

10. Při cestě zpět se snažte mít drahé dárky v příručním zavazadle, kdyby náhodou došlo ke ztrátě kufru, protože to vám zaručeně zkazí sebelepší pocit z úžasné dovolené.

Tak snad si to budete užívat tak jako já, a pokud nevynecháte jediný bod, tak budete mít nejlepší dovču.

Tak čauky mňauky

Vaše Domča

Související články

Další články