Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Růžový deníček Dominiky Myslivcové: Kolik mě stála maturita a s kým jsem se musela vyspat, abych ji dostala?

Věřte, nebo ne, Dominiku na Facebooku sleduje 21 tisíc lidí!
Zdroj: Dominika Myslivcová
+ Další 3 fotografie
Čauky mňauky, lásky, aaa, je to venku! Jsem chytrá blondýnka, a ne žádná hlupaňa se základkou... Zvládla jsem odmaturovat, a to do konce na dvoječky. Jojo, je to tak, žádný joke! Taky jsem nevěřila svým očím, že to nejsou jedničky, když jsem do přípravy k maturitě dala tooolik úsilí! Nehty, vlasy, solárko, abych vypadala jako z cukru a líbila se!

Píšete mi, kolik jsem za to zaplatila nebo s kým vším jsem se musela vyspat, abych maturitu dostala. WTF?!! Vážně nevěříte, že Pinkslivcová dala maturitku levou zadní?

Oukej, jdu s pravdou ven, takže:

  1. Nejprve jsem si musela zaplatit celkem balík na soukromé škole (pohybuje se kolem sta tisíců).
  2. Za připuštění k maturitě jsem musela každému učiteli dát nějaké ty drobné (cca 15 000 Kč), aby uzavřeli známky a pustili mě (teda krom matikářky, ta byla docela neoblomná a stála mě 15 tis. dokonce v eurech + víkend v Miláně).
  3. Písemné, to už byl větší oříšek… Musela jsem vyjet do Prahy do Cermatu, kde jsem nechala své diamantové šperky výměnou za to, že mi ukázali správné výsledky k testům.
  4. No a ústní jsem zabila tím, že paní učitelky a komisařka dostaly mé krásné vuittonečky!

A ve finále jsem se SAMOZŘEJMĚ vyspala s ministrem školství!!!!

Suma sumárum – maturitka stála přes 600 tis. jako jedna obyčejná dovča. Ale jak říkáte, život není o penězích! Takže don't worry. Hlavní je, že jsem se mohla vyfotit v taláru a ukázat vám, že nejsem jen blondýnka bez mozku.

Haha! Miluji Vás, lidi!

Čauky mňauky, Vaše (už brzy) Ing. Dominika Pinkslivcová Myslivcová

Související články

Další články