Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Růžový deníček Dominiky Myslivcové: Do školy jedině bez podpatku, ale zato v BMW s kufrem plným vzkazů, že mám jít do porna!

Dominiku můžete buď milovat, nebo nenávidět, nic mezi tím. A pokud tam
něco je, určitě to má růžovou barvu!
Zdroj: eXtra

Ahoj,

tak jsem po týdnu zase tady, stalo se milion věcí, tak aspoň pár nejdůležitějších postřehů…

Postřeh číslo jedna – Škola zavolala

… tak jsem tedy jela jako každý začátek září a čekalo mě jedno překvapení za druhým. U ústavu bylo všechno rozkopané, své BMW jsem musela zaparkovat až o 3 ulice dál a hned první den jsem si ukopla podpatek. Katastrofa!

Na ruštinu nám dali novou učitelku, co neumí ani slovo česky, a třídu přestěhovali do nejvyššího patra bez výtahu. Takže fakt veselý první den na milovaném Aholu… No snad to nějak zvládnu, udělám maturu a pak snad vysoká škola logistiky v Přerově. Jinak prý ze mě nic nebude, jak říká moje babička.

A škola, to je přeci základ života!

Postřeh číslo dvě – Na šest narozeninových dovolených s muži různých kvalit

Moje narozky!!! To je třeba zpráva, která by vám uniknout rozhodně neměla. Děsně mě štve, když je mi někde 16, někde 17 a někde 25… Takže teď Vám tady všem veřejně říkám, že 6. září jsem dosáhla 19 let, a kde píšou něco jiného, tak prostě LŽOU.

Oslava byla super!!! Dostala jsem spoustu dárků (mezi jinými sněžný globus, heč), pozvání asi na 6 dovolených, vypila jsem plno drinků, seznámila se s muži vyšších kvalit, zpívala na karaoke Céline Dion a pařila skoro do rána. O druhém dni se zmiňovat nechci…

Postřeh číslo tři – VyVoleným chybí už jen jedno

Vyvolení… Možná jsem tam fakt měla jít, když už mi volali.

Jsou tam dost zvláštní lidi a někdy na ně ani není hezký pohled. Třeba ta Eva je úplně divná, jak se pořád lepí na celebrity a snaží se prorazit, ale moc jí to nevychází, není ani zajímavá ani hezká a ani vtipná…

Zato Romana je mi celkem sympatická. Už tím, že chodí ve vile vždy upravená a čistá. Měla jsem tu možnost se jí nechat obsluhovat v sushi restauraci a měla na sobě triko s obrovským flekem, asi momentální indispozice. Jak ji teď vidím, tak odpouštím. Ostatní se trapně dohadují o ničem, je to docela nuda, takže když už tam nejsem já, budťe rádi za Vladka, jinak by to mohli zabalit…

Postřeh číslo čtyři – Úchyláky ignoruju

Opravdu nechápu, proč mi neustále chodí vzkazy, že bych měla jít do porna!! Nějak moc se namnožily a já je do budoucna hodlám ignorovat. Vy, kterých se to týká, byste si měli brát příklad z Vaška Kubáka, který nemá oplzlé návrhy, ale posílá mi obrázky pejsků a sněžná kulatá těžítka!

To je pro dnešek vše…

Mějte růžový den,

♥ Dominika

Související články

Další články