Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Růžový deníček Dominiky Myslivcové: Co přinese rok 2016? Začnu pracovat! Dělám si legraci, samozřejmě že nezačnu!

Růžový deníček Dominiky Myslivcové: Co přinese rok 2016? Začnu pracovat! Dělám si legraci, samozřejmě že nezačnu!
Zdroj: Dominika Myslivcová
Takže novoročně čauky mňaukyyyyy! Konečně máme všechny ty zmatky za sebou a jedeme zase vše od začátku. Snad každý člověk si vždy koncem-začátkem roku "přebere", jaký vlastně ten jeho rok byl. Klasicky najdete milion chyb, ale ve finále si řeknete, že přece jen nebyl tak špatný. A začnete přemýšlet, co v dalším roce změnit. Já také přemýšlela. Na blondýnu HOODNĚ přemýšlela. A rozhodla jsem se s vámi podělit, co všechno chci v roce 2016 vylepšit a zvládnout…

CESTOVAT! Ano, anooo, Travel is my life... V roce 2015 jsem jakž takž cestovala. Byla jsem na dovolené jenom 10krát, proto bych to chtěla v roce 2016 vylepšit… Moře, pláže, drinků a sluníčka není NIKDY dost!

MUSIC! To, že mám hudební talent, vím už dlooouho. Proto jsem si dala malilinké předsevzetí (i když si ho zásadně nedávám!), že v roce 2016 vytvořím pár skvělých hudebních pecek. Už jen proto, že u nás zpěvačky a rapperky stojí za velké smradlavé h…. …HRŮZA A DĚS!!! Ještě že jsem to v minulém roce zachránila mým songem "šťastné a růžové"…!!! No nic... ke zpěvačkám se vyjadřovat nebudu raději vůbec! A rapperky? Jediná, kterou znám, je Sharkass, která se jakž takž snaží a celkem se to dá i poslouchat, ale tu taky hooodně brzy sesadím z raperského trůnu, protože na rok 2016 mám pláááány… .-) Těšte se .-)

NAJDU SI VÍCE FOTOGENICKÝCH KAMARÁDEK! Pár jich mám, ale čím víc, tím líp. Vím, že to bude fuška, ale za pokus to stojí a mám na to celý rok!

ZAČNU PRACOVAT! Neee, dělám si srandu! Ale mám skvělé prostory, tak si udělám aspoň růžovou pracovnu/kancelář… už jsem na tom začala pracovat.

A BUDU POSÍLAT ČLÁNKY A VIDEA VČAS, a ne s měsíčním zpožděním! (Redakce je z této informace naprosto nadšená, především zástupkyně, která má Dominičin blog na starosti - pozn. red.)

A na závěr: Samozřejmě budu usilovat o to, ať má váha je nižší a bankovní konto vyšší, jako každá druhá. Snad se mi to teda bude dařit. Plánuji vyzkoušet krabičkovou dietu, tak vám budu dávat průběžně echo, jak funguje!

Vaše Domča (21)

Související články

Další články