CESTOVAT! Ano, anooo, Travel is my life… V roce 2015 jsem jakž takž cestovala. Byla jsem na dovolené jenom 10krát, proto bych to chtěla v roce 2016 vylepšit… Moře, pláže, drinků a sluníčka není NIKDY dost!

MUSIC! To, že mám hudební talent, vím už dlooouho. Proto jsem si dala malilinké předsevzetí (i když si ho zásadně nedávám!), že v roce 2016 vytvořím pár skvělých hudebních pecek. Už jen proto, že u nás zpěvačky a rapperky stojí za velké smradlavé h…. …HRŮZA A DĚS!!! Ještě že jsem to v minulém roce zachránila mým songem „šťastné a růžové“…!!! No nic… ke zpěvačkám se vyjadřovat nebudu raději vůbec! A rapperky? Jediná, kterou znám, je Sharkass, která se jakž takž snaží a celkem se to dá i poslouchat, ale tu taky hooodně brzy sesadím z raperského trůnu, protože na rok 2016 mám pláááány… .-) Těšte se .-)

NAJDU SI VÍCE FOTOGENICKÝCH KAMARÁDEK! Pár jich mám, ale čím víc, tím líp. Vím, že to bude fuška, ale za pokus to stojí a mám na to celý rok!

ZAČNU PRACOVAT! Neee, dělám si srandu! Ale mám skvělé prostory, tak si udělám aspoň růžovou pracovnu/kancelář… už jsem na tom začala pracovat.

BUDU POSÍLAT ČLÁNKY A VIDEA VČAS, a ne s měsíčním zpožděním! (Redakce je z této informace naprosto nadšená, především zástupkyně, která má Dominičin blog na starosti – pozn. red.)

A na závěr: Samozřejmě budu usilovat o to, ať má váha je nižší a bankovní konto vyšší, jako každá druhá. Snad se mi to teda bude dařit. Plánuji vyzkoušet krabičkovou dietu, tak vám budu dávat průběžně echo, jak funguje!

Vaše Domča (21)