Ahojík všem,

nejdřív jsem vám tu chtěla hodit fotky mého dětství a puberty, protože jsou strašně vtipné, ale včera jsem měla perfektní setkání a mám chuť se s někým o to podělit a nemyslet jen na sebe.

Takže… Přemluvila jsem kámošku a společně s ní navštívila vědmu!!! No, vážně, hrozně mě totiž zajímalo, jakým směrem se bude ubírat tento rok moje kariéra, láska, finance atd. A výsledek? Jsem nadšenáááá!!!!!

Tak prý mě čeká velká sláva, a to dost brzy…

Že by dlouho očekávaná role v nějakém velkofilmu? Předpokládám, že producenti nejsou slepí, a já jsem celkově dost talentovaná, takže proč ne… Taky mám v plánu víc zpívat a vytvořit další megahity, tak možná může jít i o tohle, ale kdo ví, to mi paní Angelika neupřesnila… Důležité je, že je tam sláva, ať už tak, nebo tak… Ptala jsem se na lásku a prý už přijde ten pravý a i já se budu konečně chlubit fotkami na Facebooku… Jupííí, sláva!

Finance jsou jisté a jasné a maturitu udělám levou zadní. Po všech stránkách skvělý rok. A do budoucna dvě děti, nová prsa a výměna partnera, ale prý půjdu o stupínek výš, takže nevadí… Budu žít v luxusu a vlastnit čtyři auta a dva domy. Samozřejmě ne v Ostravě… Hodně cestovat a žít společenským životem na vysoké úrovni… Říkala, že jsem dítě štěstěny a že co chci, tak mám, tak doufám, že časem i ta jachta bude :-)

Super, to mi stačí, výborně utracená pětistovka, to bez debat.

Tak páčko zase za týden a zajděte si taky, ty kartářky mají něco do sebe…

PS: Kámošce řekla, že bude mít problémy s váhou a klouby… Nemá holt každý takovou kliku jako já…