Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Růžovlasá kráska ze StarDance okouzlila ve sněhobílých šatech: Při pózování ukázala potetovaná záda

+ Dalších 7 fotografií

Zpěvačka Tereza Mašková se již brzy ukáže v nadcházející řadě StarDance, jejíž premiéra je za rohem. Tančit bude po boku profesionálního tanečníka Daniela Kecskemétiho, se kterým tvoří pěkný pár. Tereza přiznala, že je nervózní a parket prý rozhodně není jako divadelní jeviště, jak prozradila na tiskové konferenci, kde nechyběla ani redakce eXtra. Zpěvačka v krásných bílých šatech vystavila na obdiv svá potetovaná záda.

Česká zpěvačka a vítězka páté řady SuperStar, Tereza Mašková, se již zanedlouho ukáže jako tanečnice v oblíbené soutěži StarDace. Parťákem na parketu jí bude profesionální, a podle zpěvačky puntičkářský, tanečník Daniel Kecskeméti, který si svůj doprovod mile pochvaluje. Na tiskové konferenci to tanečnímu páru velice slušelo a Tereza se pochlubila tetováním přes celé lopatky.

Zpěvačka zároveň přiznala, že taneční parket nemá nic společného s divadelním jevištěm či koncertem, a proto je značně nervózní. "Já se těším, ale jsem nervózní, protože jsem velká trémistka. Člověk je zvyklý na koncerty a divadlo, ale na pohyb já nejsem zvyklá," smála se v rozhovoru pro eXtra.cz zpěvačka, která si na novou zkušenost stále zvyká.

Tréninky však zvládá velice dobře. "Já myslím, že tréninky jsou dobrý, zatím se nestalo, že bychom se chytli, nebo že by Daniel vybouchl, že mi něco nejde. Zatím to zvládáme," pochvaluje si zpěvačka.

Taneční partner je na zpěvačku přísný

Daniel je podle Terezy velký perfekcionista. "Je přísný, ale nepociťuju to. Je perfekcionista, když vidí, že něco udělám, tak mi něco pořád přidává a snaží se, aby to bylo podle něj a já mu zase říkám, že nejsem tanečnice," popsala zpěvačka náročné tréninky. Daniel o své taneční partnerce mluví velice pozitivně, dokonce nazval jejich pracovní vztah jako ideální. "Je poslušná a pracovitá žačka, co jsem řekl, tak se k tomu stavěla otevřeně, myslím si, že ideální," liboval si tanečník.

Dvojice i přes snahu o dokonalost paradoxně není přehnaně soutěživá a jak oba říkají, nejdůležitější je, aby si soutěž užili. "Jsme nastaveni tak, že si to chceme hodně užít, je to krásný projekt a jsou v něm super lidi," říká talentovaná zpěvačka. "Když budeme spokojení a když se nám tance povedou, tak to je vítězství, co v tom vidíme," dodal mladý tanečník.

Související články

Další články