Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Růžová vítězka SuperStar už není sama: Tereza Mašková našla lásku u hudebního producenta

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 24 fotografií
zamilování
Dlouhou dobu se spekulovalo nad tím, proč je krásná vítězka SuperStar a účastnice soutěže Tvoje tvář má známý hlas Tereza Mašková (23) stále sama. Zřejmě zkrátka jen hledala toho pravého a až dnes se rozhodla ukázat ho veřejnosti. Zpěvaččino srdce si nakonec získal hudební producent Oliver Žilák, který byl i u zrodu jejího prvního videoklipu New Me.

Ačkoliv tvrdě pracuje na své hudební kariéře, obráží společenské akce a sem tam se objeví v televizi, Tereza Mašková na lásku nezanevřela. Na svém Instagramu přiznala vztah s hudebním producentem Oliverem Žilákem, který byl u rozjezdu její pěvecké kariéry, když se podílel na jejím úplně prvním videoklipu.

Tereza Mašková není jedinou vítězkou soutěže SuperStar, které jako hudební producent Žilák pomáhal. Stál dokonce i u několika projektů Emmy Drobné, která vyhrála soutěž před Terezou. Ta se nyní může radovat, svého přítele totiž nebude vídat jen doma, ale i v práci. Mladičká zpěvačka tak spojila příjemné s užitečným.

Související články

Další články