Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Růžová kočička z Českých lvů: 30 nejvíc sexy fotek Vandy Jandy, z nichž si poslintáte košili

+ Dalších 29 fotografií
galerie
Od soboty se nemluví o nikom jiném než krásce v růžové róbě, která všechny uhranula na Českých lvech. Slovenská návrhářka Vanda Janda sice přišla na slavnostní předávání filmových cen jako doprovod, svého dlouholetého přítele, režiséra Slávka Horáka však nakonec naprosto zastínila. Tahle kočka z východu má co nabídnout, zvlášť když na sobě žádné šaty nemá.

Na Slovensku už má jméno a patří mezi tamější celebrity, v Česku zatím na slávu čeká. Módní návrhářka Vanda Janda už má za sebou první důležitý krok, o víkendu na sebe totiž upozornila na předávání Českých lvů. Každý chce vědět, kdo vlastně kráska v extravagantní róbě je.

„Od soboty rozdýchávám to šílenství. V životě jsem nedala tolik rozhovorů, podpisů, nefotilo mě takové množství lidí. Děkuji všem za pochvaly,“ rozplývala se Vanda na Instagramu.

Do pražského Rudolfina přitom přišla jako pouhý doprovod svého přítele. Těžko říct, proč se s ní režisér Slávek Horák, který stojí třeba za filmem Domácí péče s Alenou Mihulovou, ukázal na veřejnosti až po dvou letech vážného vztahu. Vanda ale zaujala a ze sálu odcházela jako hvězda večera.

Tahle holka už odmalička dobře ví, co chce. Jako dvanáctiletá začala být aktivní na sociálních sítích a dnes je z ní nadějná návrhářka, o které nejenom svět módy ještě uslyší. A oproti jiným ženám, jež navrhují oblečení, má další nespornou výhodu. Mnohem lepší pohled se na ni naskytne, když odhodí šaty, tak se o tom přesvědčte v rozsáhlé galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články