Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Růžička ukázal pokerovou extratřídu: V Las Vegas SHRÁBNUL BEZMÁLA 50 MILIONŮ!

Vojta nakonec skončil pátý.
Zdroj: Twitter.com
+ Další fotografie
Letošní Main Event WSOP skončil pro českého hráče Vojtěcha Růžičku. Ten se v Las Vegas pral hodně statečně. Páté místo je druhým nejlepším výsledkem v historii českého pokeru!

Vojta vstupoval do v pořadí devátého herního dne ve velmi nadějné pozici. Jeho stake byl na 62,3 milionu a pouze dva hráči byli v tomto ohledu před ním. První dvě handy navíc urval a pomalu snižoval ztrátu na vedoucího Američana Nguyena.

Pak ale přišel moment, který rozhodl o tom, že se Růžička musí spokojit s pátým místem. O chipy ho podojil Gordon Vayo, a to díky trojici osmiček. Vojta věřil své kombinaci AK, ovšem na stůl mu žádný „obrázek“ nedorazil.

Českému hráči po této velké hře zbylo pouze na jeden big blind, a tak ho zkoušel okamžitě otočit. Nedostal ale dobré karty a pět minut před druhou hodinou ranní se s Main Eventem WSOP rozloučil.

"Byla to skvělá zkušenost, vyhrál jsem hodně peněz, potkal lidi, které bych jinak nepoznal. Ale stejně to bolí,“ řekl v rozhovoru pro ESPN. Vojta ale nemusí smutnit. V Las Vegas si přišel na bezmála 50 milionů korun, a tak výlet do Spojených států může hodnotit jen pozitivně.

Související články

Další články