Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Růžička se oženil a byla to svatba jako řemen: Desítky bodyguardů, policie a luxusní auta!

Růžička se oženil a byla to svatba jako řemen: Desítky bodyguardů, policie a luxusní auta!
Zdroj: archiv
+ Dalších 17 fotografií
Tak tahle svatba byla opravdu velkolepá. Vladimír Růžička do toho konečně praštil se svou láskou Marií. Svatba proběhla na zámku Červený Hrádek za doprovodu desítek bodyguardů, policie a samozřejmě luxusních aut.

Vladimír Růžička udělal další důležitý krok ve svém životě. Oženil se s Marii Pavlovskou na zámku Červený Hrádek. Chtěli to stihnout dřív, než se jim narodí jejich první dlouho očekávané miminko.

Je to rok a čtvrt od smrti trenérovy ženy Evy, se kterou má již dva potomky S Marií to byla láska na první pohled, a proto si také vybrali velmi romantické místo ke svatbě.

"Červený Hrádek je naše srdcovka. Scházeli jsme se tam už od začátku našeho vztahu a procházeli se parkem. Moc se nám tam líbí. Navíc jsme nedávno viděli krásně zrekonstruovaný Rytířský sál, takže to pro nás oba byla jasná volba," prozradila pár dní před svatbou Marie Chomutovskému deníku.

Je jasné, že pro občany Chomutova je toto událost roku, a proto také nesměla chybět bezpečnostní opatření. Velkolepou svatbu hlídají městští i státní policisté společně s několika desítkami bodyguardů. Upozornil na to server Expres.cz

Samozřejmě že nesměla chybět honosná auta Nyní už novomanželé dovezla na zámek dvě luxusní BMW. Marie přijela krásným černým autem a rozzářený Růžička bílým. Oba dva prožívají jedno z nejkrásnějších životních období. Vzali se a očekávají prvního potomka.

Tak snad jim to vydrží co nejdéle.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy