Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Růžička chystá svatbu se striptérkou Marií! Jenže ho čeká další pořádný problém

+ Další 3 fotografie
Hokejový kouč Vladimír Růžička (53) v polovině června vleze do chomoutu s bývalou striptérkou Marií (28). A už se nejspíš pořádně těší. Jenže to netuší, že ho čekají zřejmě další pořádné problémy. Jde po něm totiž obávaný reportér Josef Klíma (65).

Růžičkova úplatkářská kauza je sice pro chomutovského trenéra minulostí, vyvázl z ní "jen" s peněžitým trestem 400 tisíc korun za zpronevěru, a aktuálně se soustředí na budoucí život se svou holkou od tyče. Jak se ale eXtra.cz podařilo vypátrat, na obzoru jsou další problémy, které by možná mohly vzít "koučovi" klid.

Obávaný reportér Josef Klíma redakci prozradil, že mu nedávno vyšla kniha s názvem Splátka životem, ve které Růžičkovi věnoval pár stránek. "Kauza Vladimíra Růžičky tam je samozřejmě zmapovaná. Co je ale zajímavé, že mě nedávno kontaktoval podnikatel Miroslav Palaščák s tím, že by se se mnou chtěl sejít. Podle všeho má další materiály, které se Růžičky týkají. Je možné, že by mu mohly ublížit," řekl nám Klíma a odmítl být konkrétnější.

Pro Růžičku by tak mohlo být spojení Klíma - Palaščák noční můrou a není vyloučeno, že právě podnikatel bude chtít klidný život Růžičky lehce rozhoupat. "Štve mě totiž, když někdo dělá z lidí blbce. Bohužel podle toho, co jsem zjistil o pozadí českého hokeje a co jsem zpracoval v knize, není Růžičkovo chování žádnou výjimkou," řekl Klíma s tím, že ohlasy na knihu od Růžičky zatím žádné nemá. "Asi ji zatím nečetl," dodal Josef Klíma se smíchem.

Je dost možné, že až se podnikatel s reportérem potkají, bude muset Růžička své velkolepé plány na svatbu na nějaký čas odložit.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy