Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Russell Crowe svou postavu opět nezvládá, ze sexy Gladiátora je zavalitý pašík!

Russell Crowe svou postavu opět nezvládá, ze sexy Gladiátora je zavalitý pašík!
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Bývalý krasavec Russell Crowe se ve stáří proměnil k nepoznání. V posledních letech opravdu hodně trpí výkyvy váhy. Je sice schopen zhubnout 24 kilo a vypadat zase jako fešák, ale je také schopen je stejně rychle nabrat zpátky. Navíc netrpí pouze problémy s váhou, ale také se sebeovládáním, jak ukázal nedávný skandál.

Crowe se údajně nedávno nechutně a sprostě opřel do rapperky Azaleiy Banks při hádce v hotelovém pokoji. Rapperku počastoval rasistickými a vulgárními nadávkami a podle její výpovědi byl i vysoce agresivní. Tak to vypadá, že výkyvy váhy a nálad svědčí pouze o tom, že Russell buď prožívá menopauzu, nebo jede na nějakých drogách

Zatímco čelí tomuto skandálu, snaží se opět zhubnout a dostat do formy. Možná že chce zapůsobit na svou vyvolenou Terri Irwin, bývalou manželku zesnulého lovce krokodýlů Stevea Irwina Tu se snaží už nějakou dobu uhnat k sňatku, leč prozatím marně Není divu, lovec krokodýlů Steve byl sice trochu praštěný, ale vždy ve skvělé formě. To se o pašíkovi Russellovi moc říci nedá. Možná by to chtělo trochu ubrat, milý Russelle.

Související články

Další články