Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Ruslana slaví 47. narozeniny: Vítězka Eurovize 2004 je stále kočka s postavou jako lusk

Ruslana slaví 47. narozeniny: Vítězka Eurovize 2004 je stále kočka s postavou jako lusk
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
galerie
Zpěvačka Ruslana, která se celosvětově proslavila díky vítězství v soutěži Eurovision Song Contest 2004, slaví 47. narozeniny. Od chvíle jejího největšího úspěchu uběhlo už 16 let, pohledná Ukrajinka ale jako by nevěděla, co je stárnutí. Postavičku má stále jako lusk a jedinou velkou změnou na jejím vzhledu jsou vlasy, které si nechala pořádně narůst.

Ukrajinská popová zpěvačka, pianistka, skladatelka a producentka Ruslana slaví narozeniny. Celosvětového úspěchu a slávy se dočkala až po Eurovizi 2004, kterou vyhrála, zpěvu se ale věnovala od dětství a na uznání tak nějakou dobu čekala.

Ruslaně bylo 23, když započala svou kariéru vítězstvím na soutěži Slavjanskyj Bazar v roce 1996. O dva roky později vydala své první album, které se dočkalo chvály nejen mezi posluchači, ale i mezi hudebními kritiky.

Dosud největšího úspěchu se ukrajinská zpěvačka dočkala díky účasti v Eurovizi, kterou vyhrála se svou písní Wild Dances. Stejnojmenné album obsahující právě tuto píseň se následně enormně prodávalo, jen na Ukrajině zmizelo z pultů přes půl milionu desek.

Jak šel čas

Ačkoliv se Ruslana už nikdy nedočkala takové slávy, jakou si užívala v roce 2004, na Ukrajině je stále velmi populární. Svou 16 let starou píseň zpívá na každém koncertu a stále se umí hýbat jako dřív. Tomu, že je v opravdu skvělé kondici, nasvědčuje i její vzhled - obličej jí zdobí jen minimum vrásek a postavu má jako lusk. Podívejte se do galerie na to, jak dnes vypadá.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy