Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Ruský novinář Babčenko žije. Jeho smrt zinscenovaly tajné služby. Zachránily mu život

Arkadij Babčenko žije.
O smrti ruského opozičního novináře Arkadije Babčenka informovala média v úterý. Nyní vyšlo najevo, že je naživu. Ukrajinská tajná služba SBU o objednávce vraždy věděla, a tak jeho smrt zinscenovala, aby byl dopaden objednatel. Novinář se těší zdraví. Na tiskové konferenci se omluvil své ženě a poděkoval úřadům za záchranu života.

Ruský opoziční novinář Arkadij Babčenko je naživu. V úterý ho média označila za mrtvého, ale opak je pravdou. Jeho smrt zinscenovala Ukrajinská tajná služba SBU, aby zjistila, kdo je objednatelem vraždy, což jsou podle ní ruské tajné služby, píše BBC.

Babčenko měl být zavražděn v rámci velké operace, jež měla zničit opozičně smýšlející Rusy, což jsou především novináři a bloggeři, kteří se nebojí kritizovat ruskou vládu. Novinář, jenž se těší zdraví, se na tiskové konferenci omluvil především své ženě a poděkoval úřadům, které mu zachránily život. Agentura Unian tvrdí, že novinářova žena o akci věděla.

Mohlo by vás zajímat

Další články