Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Ruský kouč ztrácí nervy: Novináře seřval jak malého kluka!

Znarok to nemá v pozici kouče domácího týmu vůbec jednoduché.
Zdroj: Profimedia.cz
Oleg Znarok začíná neunášet palbu kritiky na svou osobu. Tentokrát to odnesl jeden z novinářů.

Je toho na něj asi moc. Měl sestavit před mistrovstvím tým, který doma získá zlaté medaile. Zatím to ale na ně moc nevypadá. Rusové hrají bídně a jejich trenér to schytává ze všech stran. Jeho nervy jsou na pochodu a naposledy to odnesl jeden z novinářů.

„A vy jste jako kdo? Bloger?!“ vyjel na jednoho z novinářů. „Až budete na střídačce vy, tak potom rozhodujte o tom, jak chytal můj brankář. Teď to je jen na mně, na vás ne,“ řval Znarok na reportéra. Ona ale kritika ruského brankáře byla na místě, s Kazachstánem neměl moc den a pustil hned čtyři branky. Jednu z nich si dokonce dal i sám. Byla to fraška, parodie na kvalitní brankářský výkon.

A tlak na ruský tým bude ještě více sílit. Velkohubé kecy v podobě zlaté medaile zatím nevypadají moc reálně. Sborná hraje hodně špatně. Dostala nálož od Čechů a hodně se trápila i s Kazachstánem. Takhle budoucí šampion hrát nemůže.

Znarok navíc stále nemá kompletní kádr, moc touží po Ovečkinovi, ale ten stále hraje v NHL. Jeho Washington totiž naposledy dokázal snížit stav série s Pittsburghem. Zraněný je navíc hvězdný Panarin, s ramenem tráví čas v nemocnici.

Související články

Další články