Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ruská Lady Di a vnučka nepřítele Vladimira Putina se zabila při autonehodě! Skončila stejně jako slavná princezna

Ruská Lady Di tragicky zahynula.
Zdroj: reprofoto youtube.com
+ Dalších 7 fotografií
Byla krásná, mladá a měla celý život před sebou. Ruská Lady Di (†19), která patřila v Rusku mezi zlatou mládež, měla smrtelnou autonehodu. Zemřela stejně tragicky jako princezna Diana.

Ruská jmenovkyně princezny Diany, krásná Diana Lebeděvová (†19) byla vnučkou jednoho z nejvlivnějších nepřátel Vladimira Putina (64) Platona Lebeděva (59). V autě seděla se synem ázerbájdžánského podnikatele Azerem Jagubovem (†23). Oba cestovali po Švýcarsku, kde studovali. Jenže muž nezvládl svůj vůz BMW X6, prorazil bezpečnostní bariéru a auto sjelo do jezera Lugano poblíž vesnice Castagnola. Neměli šanci přežít. Na nehodu upozornil portál Daily Mail a deník Mirror.

Policie celou autonehodu vyšetřuje. Pár zřejmě s autem s někým závodil, tato informace se ale zatím nepotvrdila. Auto s bezvládnými těly našli záchranáři na dně jezera.

Ruská Lady Di tak zemřela stejně tragickou smrtí jako její jmenovkyně princezna Diana. Ta zahynula v roce 1997 v Paříži poté, co se jejich auto snažilo ujet před paparazzi a narazilo do sloupu.

Ostatky obou mladých lidí budou převezeny do Ruska, aby je mohli pohřbít a rodina a přátelé se s nimi mohli naposledy rozloučit. Všichni jsou ze smrti dvou mladých lidí zdrceni a vzpomínají na ně na sociálních sítích.

„Odpočívej v pokoji, naše holčičko,“ vzkazuje jeden z kamarádů na sociální síti. „Byla to moje spolužačka, nemůžu tomu uvěřit,“ píše další. Mladá žena byla známá především díky svému aktivnímu společenskému životu a módním vkusem. Její dědeček Platon Lebeděv je velmi bohatý muž. Dokonce si odseděl 11 let za podvody, zpronevěry a daňové úniky. Je největším nepřítelem ruského prezidenta Vladimira Putina.

Související články

Další články