Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ruská instagramová hvězda se nechala pověsit z jedné z nejvyšších věží v Dubaji kvůli fotce! A to úplně bez jištění!

+ Dalších 9 fotografií
Když už nevíte, jak své fotky na Instagramu dovést k dokonalosti, vyšplhejte na jednu z nejvyšších věží v Dubaji a bez jištění se nechte vyfotit, jak z ní visíte dolů. Ruská hvězda sociálních sítí Viki Odintkova to právě takhle udělala a výsledek opravdu stojí za to! Troufli byste si kvůli fotce takhle riskovat?

Nevíme, jak vám, ale nám se potí ruce, už jenom když se na toto video díváme. Natož abychom si to vyzkoušeli. Sama modelka přiznala Daily Mailu, že to bylo poměrně nebezpečné! „Nevěřím, že jsem to dokázala udělat, když se dívám na to video, úplně se mi potí palce,“ přiznala. Cayan Tower, kam se vyšplhala, je vysoká 307 metrů a Viki nahoru vyšplhala úplně bez jištění!

Není divu, že po uveřejnění fotky si někteří fanoušci mysleli, že se jedná o Photoshop. Výsledek je opravdu neuvěřitelný. Viki je známá ruská modelka a instagramová hvězda s více než třemi miliony sledujícími. Na dokonalých fotografiích si zakládá, stejně jako na své vypracované postavě. Je až neuvěřitelné, co někdo dokáže udělat pro dobrou fotku!

Související články

Další články