Pokud nejste zrovna dvanáctiletá šílená dívenka procházející zásadními změnami svého těla (nebo podobně starý kluk, co chce tu dívenku sbalit), pravděpodobně si o spratkovi Justinu Bieberovi myslíte své. Nikdo normální ho nemá rád, ale jsou i momenty, kdy dokáže zachránit lidský život.

Život například zachránil dvaačtyřicetiletému Igorovi Vorozhbitsynovi z Ruska.

Igor takhle jednoho dne zaparkoval a šel k místu, kde pravidelně loví ryby. Když v tom na něj zezadu skočil medvěd. „Cítil jsem obrovskou ránu do zad a pak už jsem jen viděl, jak je na mně medvěd,“ vzpomíná chudák Igor pro Daily Mail.

Medvěd začal Igorovi trhat kusy obličeje a hrudník a už se nebožák pomalu smiřoval s tím, že bude brzy po smrti. Když v tom mu začal zvonit mobilní telefon. Měl ho nahlas a jako zvonění měl písničku Baby od Justina Biebera.

Medvěd se stejně jako každý, kdo slyší Baby, extrémně vylekal a začal utíkat.

„Vím, že takové zvonění není pro každého, ale nastavila mi ho tam vnučka jako legraci,“ vysvětluje dvaačtyřicetiletý muž, proč mu z mobilu kdáká Bieber.

Celou legraci pak zkazil expert na medvědy, který řekl, že za odehnání medvěda nejspíš nemohl neposlouchatelný hlas Justina Biebera, nýbrž jednoduchá věc. „Cokoli ostrého a hlasitého může medvěda vylekat a zvonění mobilu je právě taková věc.“

Ale stejně si myslíme, že hlas Justina Biebera odežene každého predátora.