Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Rupert Grint září na Instagramu: Ron Weasley z Harryho Pottera prolomil během čtyř hodin neuvěřitelný rekord

Zdroj: showpix
+ Další 3 fotografie
NAROZENINY

V jedenácti letech si Rupert Grint poprvé stoupl před profesionální kamery a od té doby už ve světě filmů zůstal. Jako Ron Weasley z legendární série o Harrym Potterovi se zapsal do paměti všech milovníků čar a kouzel. I když se herectví věnuje i nadále, prozatím se mu nepodařilo vystoupit ze stínu své nejslavnější role.

Britský herec Rupert Grint slaví své 33. narozeniny. Do povědomí milionů diváků se zapsal hlavně účinkováním v Harrym Potterovi, což byla Rupertova první zkušenost s profesionálním herectvím - dopadla na jedničku s hvězdičkou. Při první klapce mu bylo pouhých jedenáct let a jeho přirozený talent ohromil i mezinárodní kritiky.

Rupert Grint jako Ron Weasley

Po boku svých hereckých kolegů a kamarádů Daniela Radcliffea a Emmy Watson prožil dlouhých deset let. „Byly časy, kdy mi připadalo, jako by mě to všechno dusilo. Bylo to náročné, protože to trvalo každý den po dobu deseti let. Byla to skvělá zkušenost. Báječná rodinná atmosféra při natáčení. Stejní lidé na place, se kterými jsem vyrostl. Ale občas jsem měl pocit, že bych také rád dělal něco jiného,“ svěřil se sympatický herec a představitel Rona Weasleyho v podcastu Daxe Sheparda.

Po skončení natáčení se Grintovi otevřela cesta k dalším rolím. Jeho filmy však zatím nikdy nedosáhly velkého ohlasu a nedostávají se k velkým masám lidí. A to je škoda, protože podle kritiků je právě Rupert nejtalentovanějším hercem z kouzelnické trojice Watson, Radcliffe, Grint.

Rupert Grint na Instagramu

Přesto herectví nepověsil na hřebík, snaží se dál a aktivní začal být i na sociálních sítích. Když se v listopadu roku 2020 připojil poprvé na Instagram, tak získal za pouhé čtyři hodiny a jednu minutu přesně milion sledujících, čímž překonal stávající rekord.

Po jeho boku mu stojí krásná přítelkyně a herečka Georgia Groome, se kterou od roku 2020 vychovávají dceru Wednesday. Grint tak prožívá úplně novou roli, ke které zatím neměl scénář. A zdá se, že si roli otce užívá náramně.

Související články

Další články