Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Rupert Grint prodává své panství: Ron Weasley z Harryho Pottera žil v luxusu za miliony

Rupert Grint prodává své panství: Ron Weasley z Harryho Pottera žil v luxusu za miliony
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
galerie
Sotva se Rupert Grint (31), známý jako Ron Weasley z filmové série Harry Potter, stal otcem, začal prodávat svůj majetek, který už nepotřebuje. S přítelkyní se usadil v moderním domku, a tak se nyní zbavuje svého panství z 18. století, které nabízí za 6 milionů liber, tedy více než 170 milionů korun. Podívejte se, v jakém luxusu dříve Grint žil.

Psal se rok 2009, když si Rupert Grint za peníze vydělané natáčením filmů ze série Harry Potter koupil panství z 18. století. Nádherné stavení v Hitchinu v hrabství Hertfordshire viděl jako dokonalou investici a místo, kde může bydlet i s rodinou do konce života.

Filmový Ron Weasley si za ta léta od koupě panství našel stálou přítelkyni, která mu nedávno porodila miminko. Panství je ale pro tříčlennou rodinu moc velké a finančně náročné, proto se rozhodl, že ho prodá majiteli, který ho zrekonstruuje a bude ho náležitě využívat.

Místnosti uvnitř panství působí skutečně pohádkově. Ty, které neprošly výraznou rekonstrukcí, jako by vypadly z historického filmu. Jsou prostorné, často ještě se starými tapetami, obrazy, křišťálovými lustry a obrovskými okny. K domu patří dokonce i vnitřní či venkovní bazén.

Rupert Grint a luxus

Kdyby se Rupert rozhodl panství neprodat, mohl by s rodinou trávit čas nejen uvnitř, ale i v obrovských zahradách, které k domu patří. Nový majitel bude dokonce mít možnost předělat velký zahradní dům s bazénem a pronajímat ho. Na krásu, jaké se nyní herec zbavuje, se podívejte v galerii.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy