Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Rupert Grint práskl své kolegy: Mezi Emmou Watson a Tomem Feltonem vždy něco bylo

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 9 fotografií
vztah
Hlavní herci z filmů o Harrym Potterovi se znají už od dětství, dodnes se scházejí a vědí o sobě věci, které veřejnost netuší. Neuvážlivě se nyní zachoval představitel Rona Weasleyho Rupert Grint (31), který v televizním magazínu Entertainment Tonight prozradil, že mezi Emmou Watson (29) a Tomem Feltonem (32) alias Hermionou a Dracem Malfoyem vždy něco bylo.

Rupert Grint v nedávném rozhovoru pro Entertainment Tonight prozradil, že Emma Watson a Tom Felton nebyli vždy jen přátelé. To potěšilo nejen fanoušky série o Harrym Potterovi, ale i ty, kteří věří nedávným spekulacím o románku mezi těmito dvěma herci.

Filmový Ron Weasley prozradil, že mezi Emmou a Tomem vždy něco bylo. „Vždy mezi nimi něco panovalo, přeskakovala tam jakási jiskra. Ale byli jsme děti, byla to taková romance z dětského hřiště,“ řekl Grint. Potvrdil tak, že vztah Hermiony a Draca Malfoye je skutečně něčím výjimečným.

Emma sama už před delší dobou potvrdila, že během natáčení prvních filmů byla do Feltona bezhlavě zamilovaná. Nyní spolu prý ale nic nemají a zatímco Tom je už od roku 2016 nezadaný, Emma hrdě prohlašuje, že je partnerkou jen a pouze sama sobě. Kde je tedy pravda?

Mohlo by vás zajímat

Další články