Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Ruka šmátralka v akci: Bagárová po vyřazení ze StarDance dorazila s tanečníkem, nová láska?

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 17 fotografií
STARDANCE
Nejenom fanoušci netrpělivě očekávali, zda se krásná Monika Bagárová (24), která v minulém díle StarDance vypadla, ukáže alespoň jako host. Monika nakonec dorazila v perfektní náladě a po jejím boku se ukázal tanečník Robin Ondráček. Všichni okamžitě začali spekulovat, zda spolu tihle dva něco mají. Bagárovou si Ondráček totiž pevně tiskl k sobě.

Monika Bagárová minulou sobotu nezatancovala vůbec špatně. Dokonce od poroty dostala skvělé hodnocení a byla se svým výkonem spokojená. Bohužel, i když nebyla ani zdaleka nejhorší, tak musela soutěž nakonec opustit, protože jí diváci poslali nejméně hlasů

Není to tak dávno, co se Monika Bagárová rozešla s hudebníkem Davidem Hodkem Pár spolu byl rok a půl vypadalo to, že jsou opravdu šťastní. Sociální sítě plnili zamilovanými fotkami, ale nakonec jejich vztah nedopadl.

„Asi mě chápete, že se o soukromí nechci bavit a už vůbec ne o důvodech našeho rozchodu. Je to čerstvá věc a není to úplně příjemné. Nikdy jsem navíc neposkytovala informace o tom, z jakého důvodu to s někým skončilo. Nevyvracím to, ale opravdu jsme to uzavřeli jako dva rozumní lidé. Nikoho třetího za tím nehledejte. Prostě to nefungovalo,“ řekla tehdy zpěvačka eXtra.cz.

Na třetí taneční večer StarDance však Monika dorazila a překvapivě ne sama. Po jejím boku se ukázal tanečník Robin Ondráček, který krásnou zpěvačku pevně držel kolem pasu. Oběma to spolu sluší a Robin je přesně Moničin typ.

Že by nová láska na obzoru? Monika by si to jistě zasloužila.

Související články

Další články