Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Ruka krotitele skončila ve spárech dravého krokodýla: Diváci jen vyděšeně přihlíželi

Zvíře kouslo svého krotitele.
Zdroj: youtube.com
Stačilo málo a thajský krotitel krokodýlů mohl být po smrti. K tragédii téměř došlo v Thajsku, před zraky spousty diváků. Pětačtyřicetiletý Tao vložil svoji ruku krokodýlovi až příliš daleko, a ten ho bez milosti chytil do svých spárů. Diváci v ten okamžik ani netušili, co mají dělat. Celá událost má ale naštěstí dobrý konec.

V thajském zábavním parku probíhalo v neděli představení s krokodýly, které téměř skončilo velkou tragédií. Pětačtyřicetiletý krotitel Tao překročil hranice, a to ho málem stálo život. Park byl plný lidí, kteří se těšili na krokodýlí show.

Tao nejdříve opatrně vkládal do úst krokodýla svoji ruku. Potřetí ale strčil krokodýlovi celou paži až téměř do ruku. To se nebohému zvířeti nejspíše hodně nelíbilo, a tak zaútočil. Krokodýl chvíli odmítal paži svého pána pustit, ale nakonec polevil.

Přítomní diváci zůstali v šoku a absolutně nevěděli, co mají dělat. O celém případu informoval portál DailyMail. Tento příběh má dobrý konec, ale další mít nemusí. My si však myslíte, že tito lidé si ani nic jiného nezaslouží.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy