Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Rudou rtěnku zapomněla, nálož botoxu ne: Tahle slavná zpěvačka měla raději zůstat v brlohu!

Za co nás trestáš?
+ dalších 11 fotografií
Jindy půvabná blondýnka známá pro své plné rudé rty tentokrát šlápla jednou nohou do kanálu a druhá se jí zabořila v bahně. Slavná zpěvačka se po delší době objevila na veřejnosti, ale zapomněla se svěřit do péče profesionálních stylistů. A tak ji na první pohled nemohl skoro nikdo poznat.

Napíchané rty měla Gwen Stefani (48) vždy, ale pod žhavou rudou rtěnkou to nikdy nebylo tolik vidět. Když trojnásobná mamina tento týden vyrazila po delší době do ulic, nemohl ji nikdo poznat.

Slavná zpěvačka, která po rozvodu s manželem Gavinem Rossdalem už tři roky randí s muzikantem Blakem Sheltonem, se totiž špatně nalíčila, a tak si nebyla ani trochu podobná.

Vzhledem k opravdu slaboučké vrstvě make-upu a žádnému lesku na rty nepředstavitelně vynikla zpěvaččina botoxem napuštěná ústa. Jestli to takhle půjde dál, kdysi jeden z největších sexsymbolů šoubyznysu padne ke dnu podobně jako Angelina Jolie (42). Protože za tuhle vizáž by se nemusel stydět ani kubánský domovník.

Mohlo by vás zajímat

Další články