Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Rudou má nejraději! Míša Ochotská ukázala spodní prádlo, které zdobí její intimní partie

Míša možná už dlouho smutnit nebude…
Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
Michaela Ochotská (32) už delší dobu není sama. Má partnera, o němž zatím nechce mluvit. A jak tomu bylo i v minulosti, muž jejího srdce ji zasypává hodnotnými dary. Mezi ně rozhodně patří třeba spodní prádlo. S ním se teď půvabná rajda pochlubila...

Michaela Ochotská se na svém Instagramu občas pochlubí snímky, ze kterých musí být nejen muži, ale i ženy paf. Aktuálně je bývalá hvězda zpravodajství televize Nova na horách. Jenže předtím se pochlubila luxusním prádýlkem, které se rozhodně řadí k těm dražším.

No a pochopitelně reakce poté, co Míša ukázala kalhotky a podprsenku v rudé barvě, na sebe nenechaly dlouho čekat. „Erotika,“ připsal ke snímku jeden z uživatelů. Jiný žádal: „Oblíct a vyfotit.“ A další komentáře se nesly v podobném duchu.

Míša je zkrátka rajda, která ví, jak na sebe upozornit. Ještě chvíli bude na mateřské dovolené se svým synem Andreasem a poté se její fanoušci možná dočkají velkolepého návratu na obrazovku. Míša nedávno eXtra.cz svěřila, že na sobě pracuje, aby se na některou z tuzemských televizních stanic dostala.

Související články

Další články