Vary jsou ve varu! A když se na ulici a nebo na večírku objeví dámy oblečené do rudých outfitů, tak teplota stoupá jako voda ve slavném vřídle.

Takový Andrej Babiš do Varů přijel raději bez Moniky. Ta ladí přípravy na veselku a ještě zápolí s nachlazením. Nutno uznat, že bývalý ministr financí v lázeňském městě moc nepařil, spíše sháněl selfíčka, která pak dával na sociální sítě a lovil politické body. Kampaň prostě nečeká a volby jsou za dveřmi.

Ve Varech se objevily také Babišovy kolegyně Radmila Kleslová a Adriana Krnáčová. Tu doprovázel šéf Dopravního podniku města Prahy Martin Gillar. Hezky si štěbetali a bylo vidět, že atmosféra lázeňského města je doslova pohltila. Všechno to z pohledu ANO jistil Jaroslav Faltýnek a jeho sexy doprovod.

Ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík (ČSSD) se choval velmi rozšafně. Nebylo na něm znát žádné politické pnutí. Prostě jen tak nasával atmošku. Na party UniCredit Bank vzal krásnou manželku a také se pochlubil výstavními dcerami. Ludvík má prostě štěstí, že má tak krásné ženy přímo v rodině. Šéf českého zdravotnictví měl určitě lepší náladu než jeho stranická kolegyně Michaela Marksová. Ta se moc neusmívala a vypadala, že jí účast na večírku snad někdo musel přikázat. Dorazila bez manžela, se kterým již dva roky nežije, protože nestačil jejímu politickému a sociálnímu tempu.

Ve vynikající náladě byl prezidentský kandidát Michal Horáček. Ten vedle své krásné manželky Michaely ani nepůsobil moc arogantním dojmem a usmíval se, jako kdyby už byl ve druhém kole prezidentské volby. Na party přišla také Livia Klausová, která mohla Horáčkově manželce vyprávět, jaké to je být první dámou. Tak uvidíme, zda Karlovy Vary mohou ovlivnit volby. Pokud by lidé volili podle kvality selfíček a outfitů, nemělo by hnutí ANO soupeře.