Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Rudá záře a Gump: Olga Lounová s vražedným dekoltem a okouzlující Hana Holišová

Gump - pes, který naučil lidi žít: Olga Lounová s vražedným dekoltem a okouzlující Hana Holišová
Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
premiéra filmu

V kině Cinestar Anděl v Praze ve středu proběhla slavnostní premiéra filmu Gump - pes, který naučil lidi žít. Dorazilo mnoho známých českých osobností, mezi kterými nechyběla zpěvačka Olga Lounová (40), jež vynesla rudé šaty s odzbrojujícím dekoltem. Herečka a zpěvačka Hana Holišová (40) naopak zvolila střídmé, ale neméně slušivé a rovněž rudé šaty. 

Rodinný film režiséra F.A. Brabce Gump - pes, který naučil lidi žít, měl včera v Praze slavnostní premiéru, na kterou dorazila spousta českých herců, hereček i dalších známých osobností.

Mezi přítomnými se vyjímala půvabná herečka Hana Holišová, kterou lidé znají především z nekonečného seriálu Ulice jako Veroniku Maléřovou.

Do své seriálové postavy má ovšem herečka skutečně daleko. Zatímco v Ulici ztvárňuje Hanka občas lítostivou a usedlou manželku dvou dětí, kterou čeká pravděpodobně rozvod, na premiéře filmu zastínila prakticky všechny, a to si nemusela brát nijak vyzývavé šaty.

Holišové to v upnutých a decentních rudých šatech skutečně velmi slušelo a rozdávala úsměvy na všechny strany.

Olga Lounová předvedla nebezpečný dekolt

Zato zpěvačka Olga Lounová se toho rozhodně nebála a zvolila honosné, taktéž rudé šaty, ovšem s naprosto odzbrojujícím dekoltem.

Olga měla v jednu chvíli dokonce co dělat, aby uhlídala svá ňadra v dekoltu a nestala se nějaká nehoda. Nicméně oběma dámám to na premiéře filmu Gump moc slušelo a záplava rudých modelů nešla přehlédnout.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy