Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ruda se bavil a fanynky Leoše chtěly páchat hromadné sebevraždy aneb Tohle byl nejlepší apríl českého šoubyznysu!

Ruda je rozhodně hezčí než Leoš, souhlasíte?
Zdroj: Facebook
Leoš Mareš jako moderátor Ranní show po osmnácti letech skončil! Přesně tuhle zprávu poslal včera do světa Marešův kolega Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy, hvězda sesterské Frekvence 1, a mezi fanynkami Leoše nastalo hotové pozdvižení.

„Změna je kurde život! Nová výzva – Nový mikrofon – Nová PRDEL! Těším se na vás!“ říznul si Ruda na svůj facebookový profil, přidal řádně „vylepšený“ vizuál Ranní show a začalo být pěkně horko.

Část fanoušků mu pod statusem rovnou gratulovala k tomu, že konečně postoupí na vrchol a stane se součástí Ranní show, a k tomu mu rovnou spílaly fanynky Leoše Mareše, pro které by se jeho případný odchod automaticky rovnal jisté smrti.

Našli se i totální blázni, kteří pojali celou informaci ještě zvráceněji a začali Kavalčíkovi gratulovat k tomu, že odstranil Patrika a bude moderovat s Leošem!

Copak na to asi říkal Leoš, který si byl určitě vědom, co je za den, ale stejně se tutově hned telefonicky sichroval na ústředí, že v týmu zůstává.

A co vy? Jste spokojeni se složením Ranní show, nebo ne? Patrik a Ruda? Ruda a Leoš? Ruda a Ruda? Leoš a Ivana? Napište nám!

Související články

Další články