Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Ruch na chalupě Karla Gotta: Vdova Ivana se svědomitě stará o místo, které Mistr miloval

Ruch na chalupě Karla Gotta: Vdova Ivana se svědomitě stará o místo, které Mistr miloval
Zdroj:
+ Dalších 10 fotografií
Smutek
Smutek ze ztráty Karla Gotta stále neskončil. Vdova Ivana Gottová se ze žalu rozhodla opustit Prahu. I přes truchlení se ale nezapomíná starat o jejich rodinou chalupu v Doubici. Tam se na výročí narozenin zpěváka sjížděli zahradníci.

Na 81. narozeniny Karla Gotta drželo smutek mnoho jeho fanoušků. Zesnulý zpěvák zanechal díru v srdcích mnoha lidí. Výjimkou rozhodně není ani jeho manželka Ivana Gottová (44). Ta se nyní pečlivě stará o chalupu, kterou ještě před smrtí Karla postavili.

Na výročí narozenin zpěváka se u domu objevila bílá dodávka s technickým vybavením. Pravděpodobně se jednalo o zahradníky, které vdova s matkou přivolaly. Na chalupě je totiž během léta stále dost práce a rodina proto nezahálí. Starost o vysněnou chalupu by ale zpěvák jistě ocenil. Na místo se totiž často rád vracel přesto, že mu to jeho zdraví už příliš nedovolovalo.

Vesnici navštěvoval Karel Gott nejen s manželkou, ale také se svými dětmi. Klid u lesa si ale užíval jen pár měsíců před tím, než zemřel. Celou obec měl ale velmi rád a před svými sousedy se neskrýval, naopak si z nich udělal dobré přátele.

Související články

Další články