Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Rty k nakousnutí? Hvězdy vědí, jaká rtěnka vám bude sedět podle znamení zvěrokruhu

Rty k nakousnutí? Hvězdy vědí, jaká rtěnka vám bude sedět podle znamení zvěrokruhu
Zdroj: Profimedia.cz
Možná se budete divit, ale znamení zvěrokruhu ovlivňuje nejen vaši povahu, ale i to, jaká vám bude slušet barva rtěnky. Samozřejmě tedy mluvíme o ženách. Jaká rtěnka bude podtrhovat nejen vaši osobnost, ale také vám nejvíce slušet? Hvězdy vám to napoví.

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Beranice mají rády pozornost, takže pokud sáhnou po rudé rtěnce, udělají dobře. V podstatě budou ve všech odstínech červené neodolatelné. Nebojte se toho a buďte vášnivá!

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Pokud jste žena narozená ve znamení Býka, neměla byste se bát odvázat. Na první pohled se to může jevit jako naprostá šílenost, ale vy rozhodně vyzkoušejte nějakou neobvyklou barvu. Co takhle modrá?

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Ženy ve znamení Blíženců jsou tajemné a sexy. Pokud tedy chtějí podtrhnout tuto stránku své osobnosti, měly by vsadit na vínovou barvu.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Rakům sluší nejvíce matné odstíny. Většinou mají dámy v tomto znamení větší rty, takže se nemusejí obávat, že by se tím jejich rty změnšily. Naopak tím krásně ukážete tvar svých plných rtů. Nejlépe na vás vynikne klasika. Taková nude rtěnka umí divy!

LEV (23. 7. až 22. 8.)

Lvice jsou rády středem pozornosti, takže výrazné líčení je u nich na denním pořádku. Nebojí se ani sytých tonů, jako je rudá nebo zářivě růžová. Tyto barvy jim dodávají patřičný šmrnc.

PANNA (23. 8. až 22. 9.)

Panny nerady experimentují a narozdíl od znamení Lva nemají v oblibě být středem pozornosti. Naprosto v pohodě si tedy vystačí s klasickou růžovou barvou. Používat mohou i jemný lesk.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.)

Váhám bude nejvíce slušet rtěnka v neobvyklé barvě, což je fialová. Teď navíc začíná podzim, takže bude krásně ladit k podzimním outfitům.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.)

Ženy ve znamení Štíra jsou plné vášně a i taková má být barva jejich rtů. Smyslné a svůdné! Sáhněte proto tedy po šťavnatých odstínech červené s trochou třpytu. Pozor na matné rtěnky, udělají vás zbytečně starší.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.)

Všechno, co je třpytivé milují ženy ve znamení Střelce. Je úplně jedno, jaký to bude odstín. Pokud se jejich rty budou třpytit, je to jen dobře. Vynikne v nich takto jejich silná osobnost.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.)

Kozorohům nejlepe padne hnědá barva. Může to sice ze začátku působit trochu divně, ale je to tak. Odstínů v této barvě je mnoho, tak se toho nebojte! Pokud navíc máte zelené oči, budete jako víla z pohádky!

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.)

Vodnářky musí mít všechno jinak a to platí i při výběru rtěnky. Nejvíce jim proto bude slušet černá barva, která podtrhne jejich životní směr, že nikdy nejdou s davem.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Ryby jsou citlivky, takže pro ně žádné výrazné barvy. Nejlépe udělají, když zvolí jemnou meruňkovou rtěnku. Slušet jim budou i lesky v tomto odstínu.

Hrozba milionové pokuty a vyhrocené pozadí jeho odchodu ze Survivoru. Otevřená zpověď Jiřího Hanouska

Související články

Další články

Nejnovější kauzy