Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Rozzuřený otec zastřelil sedm islámských radikálů, pomstil se za to, že mu popravili nevinného syna

Zdroj: reprofoto YouTube
Teroristé z Islámského státu mu popravili syna, kterého drželi jako rukojmí. Než stihli rozzuřeného muže zabít, zastřelil kalašnikovem sedm radikálů.

Minulý měsíc v iráckém Tikrítu vzali radikálové z Islámského státu několik nevinných rukojmí, mezi nimi i osmnáctiletého chlapce Ahmeda Basil Ramadana, kterého pak spolu s dalšími osmi lidí, z nichž většina byli policisté, popravili střelou do hlavy a dokonce pak ještě zveřejnili video a fotografie z děsivého činu.

Spravedlnost do svých rukou se pak rozhodl vzít otec Ahmeda Basil Ramadan, který si obstaral kalašnikov a pronikl na jejich základnu v Tikrítu, kde předtím, než ho stačili radikálové zabít, postřílel sedm z nich.

Na fotografiích, které pak členové ISIL pustili na internet, je jasně vidět osm zajatců v typických oranžových kombinézách a za nimi jejich vrazi se zbraněmi, některé z nich se podle agentur povedlo rozzlobenému otci v pomstě zastřelit.

Proč byl zrovna osmnáctiletý kluk zajat a popraven spolu s policisty, to dosud není jasné, ale radikálové ho obvinili z narušení bezpečnosti Islámského státu. Který ve skutečnosti neexistuje, je to pouze teroristická skupina

Související články

Další články