Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Rozzuřená Robinsonka Terry o koronaviru: Tvrdit, že umírají jen staří, je sobecké

Zdroj: Tereza Dušková archiv
+ Dalších 8 fotografií
COVID-19
Tereza Dušková je známá především z druhé řady reality show Robinsonův ostrov. Po skončení soutěže využila svého dosahu a na sociálních sítích ji sleduje přes sto tisíc lidí. Pohledná Robinsonka nyní přiznala, že koronavirus komplikuje život i jí, ale s nařízeními samozřejmě souhlasí. Také se opřela do lidí, kteří celou situaci naschvál jen zlehčují.

Tereza Dušková se před třemi lety objevila v reality show Robinsonův ostrov Hned po prvních dílech bylo divákům jasné, že tahle holka je jasná favorita. Tereza se ze začátku nesnažila působit jako silný soupeř, aby ji ostatní soutěžící nevykopli.

Tahle taktika Robinsonce vydržela celkem dlouho a jakmile se kmeny spojily, všem jasně ukázala, co se v ní skrývá. Terry se snažila být o krok napřed před protihráči a měla skvěle našlápnuto shrábnout pohádkovou odměnu.

Dostala se až do finále, ale její závěrečná řeč, která měla vypadlé soutěžící přesvědčit, aby jí dali hlas, byla zcela katastrofální. Tereza sice zavrávorala, ale z prohry si nic nedělala. Po skončení soutěže zamakala na svých sociálních sítích a v současné době ji sleduje přes sto tisíc lidí, a navíc je až po uši zamilovaná.

Komplikace kvůli koronaviru

Nyní se Tereza na sociálních sítích svěřila, že jí koronavirus komplikuje práci. "Už nějakou dobu pracuji v karlínském divadle a dnešní vládní opatření se nás samozřejmě také týká, takže teď nějakou dobu nebudeme mít žádná představení. Pro herce musí být tahle situace opravdu náročná, jestli se živí jen tím. Nicméně s opatřením souhlasím," nechala se slyšet Tereza s tím, že jí v souvislosti s koronavirem přišlo hodně ošklivých zpráv.

"Lidé mi píší, že je to blbost, zbytečná panika a že na to stejně umírají jen staří lidé. Což mi přišlo sobecký, jelikož kdyby vám umřel někdo blízký, mluvili byste jinak," dodala rozhořčená Tereza.

Související články

Další články